Poděkování fanouškům, partnerům a přátelům Zbrojovky

Poděkování fanouškům, partnerům a přátelům Zbrojovky

B r n o - Fotbalové Zbrojovce skončila v neděli sezóna. Po úspěšné jarní jízdě chyběl k jejímu snovému završení nakonec jediný gól. Rádi bychom nyní poděkovali všem příznivcům a partnerům klubu za podporu.

Vážení sportovní přátelé, naši vzácní fanoušci a sponzoři,

velmi rádi bychom vám všem poděkovali za vaši přízeň a podporu, kterou jste po celou sezónu naší Zbrojovce věnovali. Věřte, že si toho velmi vážíme a oceňujeme váš postoj k nově se rodícímu mužstvu.

Zbrojovka již několik let poctivě investuje do své mládeže především kvalitní práci a nemálo finančních prostředků. Zlepšovat sportovní zázemí není v dnešní době jednoduché, i to se nám daří. Pro naše talenty zajišťujeme kvalitní mezinárodní konfrontaci již od nejmladších kategorií. Velmi nás těší, že systémová práce s mládeží se začíná v těchto chvílích projevovat a do prvního mužstva dorůstají talentovaní a kvalitní hráči, kteří si zasluhují dostat šanci v profesionálním fotbale. Jak jste si jistě mohli všimnout, realizační tým Zbrojovky jim tuto šanci poskytuje.

I v kontextu posledních událostí jste měli příležitost zaznamenat, že naše Zbrojovka je ve fotbalovém prostředí zdravým článkem. Rádi bychom vás všechny ubezpečili, že chováme respekt a pokoru ke všem našim soupeřům, ne však k těm, kteří nás nedokážou pokořit na hřišti.

Jsme přesvědčeni, že je řada důvodů, proč Zbrojovku společně s námi nosíte v srdci, proč ji podporujete svým postojem, materiálně i finančně, proč jste na ni právem hrdí. Tato podpora, prokázaná i v posledních dnech, nás nadále bude pohánět ve snaze o návrat do nejvyšší soutěže. Do následující sezóny vstoupíme na základě závěrečných utkání nepochybně zkušenější a věříme, že i silnější. Naší snahou bude, abyste vždy mohli vidět bojovný a atraktivní fotbal, vedený v poctivém duchu, a aby vás fotbal Zbrojovky bavil.

Na závěr nám dovolte popřát vám hodně úspěchů, ať už v osobním či pracovním životě, a co možná nejlépe prožitou dovolenou. A pak už vzhůru na Srbskou!

Představenstvo klubu FC Zbrojovka Brno

další články

Střelec Fousek: Na penaltu jsem si věřil
A-tým
05.06.2020 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Střelec Fousek: Na penaltu jsem si věřil

O s t r a v a - Čtyři góly, z toho tři vítězné. Z Adama Fouska se stává expert na rozdílové trefy,...
Trenér Machálek po výhře ve Vítkovicích
A-tým
04.06.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po výhře ve Vítkovicích

O s t r a v a - V nahuštěném programu je každý zápas o to náročnější. Pocítily to ostatní týmy a...
Zbrojovka v oslabení vydřela výhru ve Vítkovicích, rozhodl Fousek!
A-tým
04.06.2020 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v oslabení vydřela výhru ve Vítkovicích,...

B R N O - Ke dvacátému utkání F:NL zajížděla Zbrojovka na hřiště Vítkovic. Brňané šli rychle do...