PROBINEX zůstává jedním z hlavních partnerů Zbrojovky!

PROBINEX zůstává jedním z hlavních partnerů Zbrojovky!

B r n o - Je nám potěšením oznámit, že projekt PROBINEX zůstává jedním z hlavních partnerů Zbrojovky i pro nadcházející sezónu! Logo projektu tak opět nalezne své místo na dresech "A" týmu.

Spolupráce vznikla před loňskou sezónou a obě strany neváhaly nad její prolongací. "Již v našem prvním rozhovoru jsem avizoval, že PROBINEX a Zbrojovku čeká dlouhodobá spolupráce, která přinese ovoce pro obě strany. Při rozhodování, zda budeme pokračovat ve spolupráci i v dalším ročníku, tedy nebylo moc co řešit a byli jsme jednoznačně pro. Zbrojovka i PROBINEX mají dlouhodobé plány a ambice. Každý z nás jdeme krůček po krůčku k jejich naplnění. Ze startupu PROBINEX se stává dospělý projekt a Zbrojovka je zpět v první lize. Teď má před sebou další těžký úkol - vrátit se mezi absolutní elitu. Jsem rád, že můžeme na této cestě Zbrojovku podpořit," řekl k podpisu spoluzakladatel projektu Adam Neuberger.

Jak již zaznělo, první rok vzájemné kooperace přinesl návrat Zbrojovky do nejvyšší soutěže. "Partnerství nám přineslo nejen fotbalové zážitky, ale také nové přátele. Díky výborné komunikaci s klubovým vedením jsme se mohli kromě hráčů činit i my. Podařilo se nám uspořádat přednášky pro členy A týmu, na které jsme osvětlili, jak kryptoměny vznikly a na co si dávat pozor. Také jsme je více seznámili s PROBINEXEM a bylo příjemné vidět zájem hráčů také o naše plány do budoucna. Během zápasů se nám podařilo nejen fandit, ale také se seznámit se zajímavými podnikateli. Věřím, že tento první rok oťukávání a seznamování nám pomůže do dalších let se Zbrojovkou připravit větší společné aktivity. Můžu prozradit, že už teď společně s marketingovým týmem Zbrojovky plánujeme společné aktivity pro fanoušky v další sezoně," doplnil Neuberger. "Je jasné, že v lize to zase bude úplně něco jiného a zápasy budou mnohem těžší. Věřím ale, že kluci na hřišti nechají všechno a Zbrojovka tak bude v soutěži hrát významnou roli i s logem PROBINEXU na dresu. Společně nás čekají výzvy, kterých se nezalekneme."

další články

Utkání v Plzni odloženo na neurčito
A-tým
11.08.2022 | Martin Lísal

Utkání v Plzni odloženo na neurčito

B r n o - Utkání 4. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Plzně bylo na základě žádosti domácího klubu...
VIDEO: Autogramiáda v Pivovarské Starobrno
Ostatní
11.08.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Autogramiáda v Pivovarské Starobrno

B r n o - Ve středu se Zbrojováci zúčastnili velké autogramiády v restauraci Pivovarská Starobrno....
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. srpna
Ostatní
09.08.2022 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. srpna

B r n o - V nadcházejícím týdnu se k áčku, rezervě a dorostům přidají týmy U18 a U16, i pro ně už...