PREVIEW: Šestým domácím soupeřem je Vyškov!

PREVIEW: Šestým domácím soupeřem je Vyškov!

B r n o - Druhá reprezentační pauza je u konce a Brňané se po volném víkendu znovu představí doma. Jejich soupeřem bude v pátek 15. října nováček z Vyškova! Hraje se od 17 hodin před kamerami ČT Sport.

Vyškov ve své premiérové druholigové sezóně dlouho čekal na výhru - v prvních pěti kolech vybojoval jen bod, čtyřikrát těsně prohrál. Druhá pětice zápasů už ovšem přinesla čtyři výhry a v nich patnáct vstřelených branek. Suma sumárum to znamená třináct bodů a desátou příčku.

"Ve videu jsme si rozebrali dva předchozí venkovní zápasy Vyškova v Příbrami a na Žižkově. Dvakrát zvítězil, pokaždé vstřelil čtyři branky. Víme, že nás opět nečeká nic snadného a jen maximální respekt a koncentrace nám zaručí úspěch, po kterém toužíme," řekl před utkáním trenér Zbrojovky Dostálek.

V týmu Vyškova nalezneme řadu jmen, spjatých se Zbrojovkou. Ať už se jedná o trenéry Trousila, Mazuru a Horáčka, gólmana Šustra či hráče Hanuše, Simra, Kršku a sourozence Vintrovy a Jamborovy (mladší David je ve Vyškově na hostování). "O motivaci budou mít postaráno, navíc v poslední době se jim opravdu daří. Navzájem se celkem dobře známe, máme nějakou představu, jakým způsobem bychom chtěli hrát. Chceme ale v domácím prostředí potvrdit naši pozici a poslední ligové zápasy. Věříme, že nám k tomu pomůžou i fanoušci, kterých minule došlo hodně a snad si cestu na stadion najdou i v pátek, " pokračoval Dostálek.

On sám nemůže nasadit největší ofenzivní zbraň, pro čtyři žluté karty bude scházet útočník Řezníček. "V plném tréninku s týmem už je naopak Pavel Zavadil, což je pozitivní zpráva. Někteří hráči doléčovali menší zranění, o sestavě se rozhodneme po čtvrtečním tréninku," doplnil Dostálek. V tréninku s týmem aktuálně nejsou ze zdravotních důvodů Šural, Čermák, Kryštůfek a Kosek.

V posledních letech se oba týmy utkávaly především v přípravě, konkrétně se tak stalo za poslední tři roky čtyřikrát. Ve všech případech zvítězila Zbrojovka. Po soutěžních zápasech musíme pátrat dále do minulosti, v letech až 1956 proběhlo pět zápasů v rámci krajského přeboru a oblastní soutěže. Třikrát zvítězila Zbrojovka, respektive tehdejší Spartak Brno ZJŠ, dvakrát Vyškov (tehdy pod názvem Slavoj).

Jak na utkání

Vstupenky lze zakoupit z pohodlí domova v systému Zbroják ID: (pro nákup vstupenek klikněte sem). Není je zapotřebí tisknout - pro vstup na stadion postačí mít vstupenku v telefonu.

Fanoušci, kteří nejsou v systému registrováni, mohou lístky zakoupit zde (pro nákup klikněte sem). Také v tomto případě lístky nemusíte tisknout. Vstupenky zakoupit bez jakéhokoliv čekání klidně pět minut před výkopem!

Přímo v den utkání pak bude možné vstupenky zakoupit dvě hodiny před výkopem na pokladně u stadionu. Do běžného prodeje budou zařazeny sektory H až O.

Podmínky LFA

Pro vstup na stadion je potřeba splňovat alespoň jednu ze čtyř následujících podmínek:

  • Negativní PCR test, ne starší než 7 dní
  • Negativní antigenní test, ne starší než 72 hodin
  • Potvrzení o završeném očkování (od poslední dávky musí uplynout minimálně 14 dní)
  • Potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 (od pozitivního testu nesmí uplynout více než 180 dní)

Přítomní diváci musejí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazenou ochranu dýchacích cest.

Uvedená pravidla se během sezóny mohou průběžně měnit v souvislosti s případnými změnami opatření.

Tak v pátek na Srbské!

další články

Fanshop v pondělí mimořádně otevřen
Ostatní
28.11.2021 | Martin Lísal

Fanshop v pondělí mimořádně otevřen

B r n o - S ohledem na enormní zájem o produkty z akce Black Friday bude v pondělí 29. listopadu od...
Utkání v Opavě odloženo
A-tým
27.11.2021 | Martin Lísal

Utkání v Opavě odloženo

B r n o - Utkání 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na hřišti Opavy bylo pro nezpůsobilý terén odloženo...
Pro utkání v Opavě máme k dispozici padesát vstupenek
Ostatní
26.11.2021 | Martin Lísal

Pro utkání v Opavě máme k dispozici padesát vstupenek

B r n o - Na zítřejší závěrečné podzimní utkání v Opavě bude po dohodě klubů k dispozici i padesát...