PREVIEW: Předposledním zimním soupeřem je třetiligový Vyškov

PREVIEW: Předposledním zimním soupeřem je třetiligový Vyškov

B r n o - Třetiligový Vyškov se v posledních letech zařadil mezi tradiční soupeře Zbrojovky v přípravě. Páté měření sil za poslední dva roky proběhne v sobotu 22. února v 11 hodin, hraje se na přírodní trávě v Olšanech u Prostějova.

Dějištěm utkání bude hřiště olšanského oddílu TJ Sokol (mapa zde). Vstup je zdarma, občerstvení by dle informací pořadatelů měli fanoušci obdržet v nedaleké restauraci.

Pro Zbrojovku se jedná o předposlední herní test před začátkem soutěže. "Byl bych rád, kdyby byl v utkání vidět rozdíl v tréninkových podmínkách obou soupeřů. Rádi bychom do hry dostali i hráče, které v posledních dnech trápila zranění, po přestávce tedy do základní jedenáctky určitě několikrát sáhneme. K dispozici už je Eisi, mimo hru tak zůstávají Kryštůfek, Pázler a Růsek," řekl před duelem kouč Zbrojovky Machálek. "Tonda Růsek absolvuje v pondělí ještě jednu kontrolu, pak jej čeká dohnání tréninkového manka."

Vyškov se v MSFL nachází po podzimu na desáté příčce. V zimní pauze prošel kádr kouče Trousila mírnou obměnou, z Blanska například přišel velezkušený útočník Ordoš, který v ofenzivě doplní dalšího hráče s bohatými ligovými zkušenostmi Klesu. Opačným směrem se vydal Haris Harba či záložník Lahodný. Ze Zbrojovky dorazil na hostování David Moučka, zkušenosti z našeho klubu dále má například odchovanec Martin Kropáček (kmenový hráč Blanska) či Ladislav Hanuš, hostující ve Vyškově z Líšně.

Samostatnou kapitolou pak jsou trenéři. O Trousilovi již byla řeč, ten ve Zbrojovce svého času odkopal 158 ligových duelů. Miloslav Machálek zase v minulosti jako trenér vedl Vyškov. V zimě 2013 se dokonce ve dvou přípravných duelech postavil juniorce a dorostu Zbrojovky, za brněnskou "devatenáctku" tehdy nastoupili i Sedlák s Přichystalem.

další články

Hattrick? Na góly raději nahrávám, usmívá se Pachlopník
A-tým
06.07.2020 | Martin Lísal. FOTO: Martina Klánová

Hattrick? Na góly raději nahrávám, usmívá se...

B r n o - První gól vstřelil, na druhý nahrál a třetí zase obstaral sám, po dlouhém běhu z vlastní...
Hattrick po patnácti letech. Dal jsem si dárek k narozeninám, usmívá se Čermák
A-tým
04.07.2020 | Martin Lísal

Hattrick po patnácti letech. Dal jsem si dárek k...

B r n o – Zbrojovka vedla 6:1, když sudí Denev ukázal po faulu na Pachlopníka na penaltový puntík....
Trenér Machálek po výhře na Vyšehradu
A-tým
04.07.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po výhře na Vyšehradu

P r a h a - Ze tří letošních porážek si Zbrojovka dvě připsala v Praze. Obavy z další cesty do...