PREVIEW: Potvrzeno, v Opavě hrajeme 4. prosince

PREVIEW: Potvrzeno, v Opavě hrajeme 4. prosince

B r n o - Závěrečné utkání podzimu, pokus druhý. Zbrojováci se v sobotu 4. prosince vypraví do Opavy, kde je čeká odložený duel 16. kola proti místnímu SFC. Hraje se ve 13:30, duel přenáší Fortuna TV.

O osudu utkání rozhodl v pátek odpoledne ještě technický delegát LFA, který určil, že je terén způsobilý. Utkání se tedy bude hrát ve stanoveném termínu.

"Už v říjnu bylo hráčům avizováno, že po plánovaném skončení podzimu budeme ještě dva týdny pokračovat v tréninku, pouze jsme museli uzpůsobit tréninkový plán. Hráče čekaly zátěžové testy či vedlejší sportovní aktivity, jako například lední hokej. To jsme přesunuli na příští týden a v tomto týdnu se chystáme na utkání," ozřejmil trenér Dostálek.

Pod jeho vedením se na duel chystá obdobný tým, jako v minulém týdnu. "I tentokrát s námi trénují mladší hráči z dorostu Kohoutek, Pragr a Vit, z béčka pak Kamenský. Trenérům patří dík za to, že nám v tomto vyšli vstříc. Týden navíc je určitou výhodou v tom, že kupříkladu Fousek, který byl na marodce a chyběla mu tréninková zátěž, měl možnost manko dohnat. Jinak se pro nás ve složení kádru mnoho nemění," připomněl Dostálek absenci vykartovaných Endla s Rogožanem, zraněných Šurala, Kryštůfka a Zavadila či Štěrby, který musel odstoupit z minulého utkání.

další články

Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...
VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek
A-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek

B r n o – Nový trenér Jaroslav Hynek se s hráči ještě osobně neseznámil, přehled o stavu kádru však...