PREVIEW: Postupovou sezónu završíme doma proti Táborsku!

PREVIEW: Postupovou sezónu završíme doma proti Táborsku!

B r n o - Letošní postupová sezóna jde do finiše! Zbrojovka má před sebou poslední utkání, v sobotu 14. května nastoupí o půl šesté proti Táborsku. Po utkání je na programu slavnostní předání poháru a autogramiáda hráčů!

Duel bude možné sledovat na Fortuna TV. Pohár pro vítěze FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY předá spolu se zástupci LFA a společnosti FORTUNA také primátorka statutárního města Brna, JUDr. Markéta Vaňková. Slavnostní ceremoniál proběhne krátce po skončení utkání, následovat bude autogramiáda hráčů.

Fotbalisté Táborska figurují na osmé příčce, posunout se v případě bodového zisku mohou teoreticky na sedmou pozici. Na záda jim naopak dýchá devátá Dukla a desátá Chrudim.

"Rádi bychom se prezentovali odlišným výkonem, než ve středu v Chrudimi. Chtěli bychom spíše navázat na předcházející duely a rozloučit se s fanoušky vítězstvím. V tomto směru máme o motivaci postaráno," řekl před utkáním trenér Zbrojovky Dostálek.

V sestavě Brňanů bude scházet vykartovaný Hladík, vrací se naopak Jambor, který si trest odpykal v Chrudimi. Zdravotní problémy nepustí do hry Moravce, nad startem dalších hráčů visí otazník.

Co se týče vzájemných zápasů, na podzim Brňané v Táboře vyhráli brankou Kuby Přichystala 1:0. V ročníku 2018/19 nejprve doma zvítězili 4:1, ve venkovní odvetě poté 2:1. V dávnější minulosti měřili Brňané síly s oddílem VTJ Tábor, vůbec poprvé to bylo v srpnu 1969, kdy ve 4. kole brankami Kotáska a Sýkory vybojovali vůbec první výhru v sezóně. Odveta skončila bezgólovou remízou.


Jak na utkání

Vstupenky lze zakoupit z pohodlí domova v systému Zbroják ID: (pro nákup vstupenek klikněte sem). Není je zapotřebí tisknout - pro vstup na stadion postačí mít vstupenku v telefonu.

Fanoušci, kteří nejsou v systému registrováni, mohou lístky zakoupit zde (pro nákup klikněte sem). Také v tomto případě lístky nemusíte tisknout a ve všech případech je můžete zakoupit bez jakéhokoliv čekání klidně pět minut před výkopem!

Podmínky LFA

V březnu došlo k úpravě Protokolu opatření Ligové fotbalové asociace. Nově už pro návštěvu fotbalového utkání nejsou stanovena žádná omezení a není třeba dokládat bezinfekčnost. Zrušena už je také povinnost nosit ochranný prostředek dýchacích cest.

Tak v sobotu na Srbské!

další články

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou
A-tým
11.12.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou

B r n o - Zbrojováci v posledním utkání roku porazili Opavu 2:1. Přípravné utkání rozhodli...
Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023
Mládež
09.12.2023 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023

B r n o - Zbrojovka na sklonku roku tradičně oceňuje talentované hráče a hráčky za kalendářní rok...
Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti
A-tým
09.12.2023 | Martin Lísal

Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti

B r n o – Dorostenec Filip Večeřa má za sebou z individuálního hlediska velice solidní podzim....