PREVIEW: Druhým letním soupeřem bude Olomouc

PREVIEW: Druhým letním soupeřem bude Olomouc

B r n o - Zbrojovka má před sebou druhý letní přípravný zápas. Ve středu 5. srpna se od 10 hodin představí v Olomouci. Hraje se na hlavním stadionu, vstup na utkání je volný.

Otevřena bude hlavní tribuna (vstup č. 3). Na přání domácího klubu nebude ze zápasu pořizován živý přenos, průběh duelu můžete sledovat na našich sociálních sítích a na Zbrojovka TV vám nabídneme krátký sestřih.

Zbrojovka v úvodním přípravném utkání podlehla Blansku, navíc přišla o stopera Hlavicu. "Ve čtvrtek jej čeká ještě jedno vyšetření, po kterém se rozhodne o způsobu léčby. V pořádku už je naopak Kuba Přichystal. Lehčí režim mají v tomto týdnu Ondra Pachlopník a Kuba Černín, oba mají problémy s kotníkem a nenastoupí. Individuálně trénuje Juraj Kotula," shrnul stav kádru kouč Machálek.

Ten už na druhou stranu bude mít k dispozici Jana Moravce, který dnes v Brně poprvé trénoval. "V uplynulých dnech jsme to trochu zmáčkli, takže zápas nám ukáže, jak na tom jsme. Bude to cenná konfrontace a šanci dostanou všichni hráči, které v týmu máme," naznačil Machálek, že sestavu opět protočí.

Pro oba soupeře se jedná v krátkém sledu o čtvrtou vzájemnou konfrontaci. Na podzim zvítězili Brňané před kulisami lužáneckého stadionu a při Machálkově premiéře 2:0, před restartem jara se zase radovala Olomouc, která v dvojutkání zvítězila 3:1 a 2:0.

další články

VIDEO: Zbrojovka v neděli hostí Olomouc!
A-tým
17.09.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Zbrojovka v neděli hostí Olomouc!

B r n o - Po třech týdnech se Zbrojováci znovu představí na domácím trávníku. V neděli 20. září...
U15: Zbrojovka nastřílela Karviné osm branek
Mládež
16.09.2020 | Martin Lísal

U15: Zbrojovka nastřílela Karviné osm branek

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) dali rychle zapomenout na první bodovou ztrátu z víkendu. Ve...
Mohli jsme pomýšlet na lepší výsledek, mrzelo Hlavicu po premiéře
A-tým
15.09.2020 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Mohli jsme pomýšlet na lepší výsledek, mrzelo Hlavicu...

B r n o - Obránce Jan Hlavica si v neděli na hřišti Zlína mohl na seznamu profesních cílů...