PREVIEW: Béčko v neděli přivítá Velkou Bíteš

PREVIEW: Béčko v neděli přivítá Velkou Bíteš

B r n o - Béčko Zbrojovky má před sebou druhý domácí zápas. V neděli hostí na bystrckém stadionu Velkou Bíteš, výkop je opět v 10:15. Oba týmy mají v tabulce shodně šest bodů.

Brňané jsou zatím stoprocentní venku, po výhře v Tasovicích uzmuli všechny body i v Humpolci. Doma nestačili na rozjetý Lanžhot. To Velká Bíteš nejprve zdolala Břeclav, poté zvítězila v Bystřici a minulý víkend doma podlehla Havlíčkově Brodu.

"Ten výsledek byl pro nás překvapením, ale nic nemění na tom, že soupeře respektujeme a nehodláme nic podcenit. Zápas bude mít velký náboj, už jen s ohledem na to, kolik hráčů soupeře Zbrojovkou prošlo a že na lavičce je Marek Zúbek," řekl před utkáním kouč Zbrojovky Richard Dostálek.

Marka Zúbka představovat netřeba, v kádru Bíteše ovšem najdeme opravdu velký počet hráčů, kteří působili v mládeži Zbrojovky - namátkou Tomáš Sodomka, Dominik Bartoš, Marek Zúbek mladší, Adrian Merdita, Martin Knos či Jakub Sznapka.

Bítešský klub datuje své počátky do roku 1932, divizi hraje od roku 2016. Po dvou dvanáctých příčkách skončil loni sedmý a letos (jak již bylo zmíněno) také nezačal vůbec špatně. Mrzet může tým z Vysočinského kraje především domácí ztráta s Brodem, který si tři body zajistil trefou z penalty a precizní defenzivou.

Duel pátého týmu se sedmým tak v neděli napoví, kdo se vydá pronásledovat doposud stoprocentní dvojici Lanžhot - Jihlava B. "První zápasy zatím ukazují, že mezi týmy jsou určité rozdíly, k vidění jsou vysoké výhry o pět i více gólů. Liga se pozvolna dělí na dvě poloviny, proto budeme chtít nedělní zápas zvládnout co nejlépe a udržet kontakt se špičkou," uzavřel Dostálek.

další články

VIDEO: Vrtulníkem na utkání s Duklou!
A-tým
02.06.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Vrtulníkem na utkání s Duklou!

B r n o - Maturitní zkouška na Kladně končí ve tři, zápas s Duklou začíná v sedm, v cestě stojí D1....
Na Tribuně Štatl můžete sledovat i duel ve Vítkovicích!
A-tým
02.06.2020 | Martin Lísal

Na Tribuně Štatl můžete sledovat i duel ve...

B r n o - Třetí zápas po obnovení soutěže, třetí díl Tribuny Štatl! Také ve čtvrtek můžete v...
VIDEO: Remízu s ohledem na průběh utkání musíme vzít, uvědomuje si Šustr
A-tým
02.06.2020 | Daniel Kinc, Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas.

VIDEO: Remízu s ohledem na průběh utkání musíme vzít,...

B r n o - Po dlouhé pauze Zbrojovka představila v domácím prostředí. Šlágr kola s pražskou Duklou...