Oslava 110. výročí založení klubu

Oslava 110. výročí založení klubu

B r n o - Součástí oslav 110. výročí založení našeho klubu byla i akce pro partnery a přátele klubu, která proběhla v restauraci Zlatá loď na Náměstí Svobody. V rámci akce byli oceněny nejvýraznější osobnosti historie klubu.

V průběhu měsíce ledna jsme si na sociálních sítích připomněli nejvýraznější milníky zbrojovácké éry. Kromě těch známějších (rekordní série Rosti Václavíčka, Křivánkovy starty či Kroupovy branky) došlo i na ty méně známé. Připomenut tak byl například unikátní rekord Karla Komárka, který odehrál 22 zápasů v evropských pohárech.

Nejnovější éru pak zastupoval Jakub Řezníček. Ten byl fanoušky vybrán jako nejlepší hráč uplynulého roku 2022 (vyhrál s 1135 body, druhý skončil Michal Ševčík se 751 body, třetí pak byl Wale Musa Alli s 288 body). Kuba tak symbolicky obdržel luxusní hodinky od našeho partnera Pohanka&co, stejně tak byly obdarovány také přítomné klubové legendy.

Celým programem provázel známý herec a Zbrojovák Alan Novotný, svým zpěvem jej pak zpestřila jeho kolegyně z Městského divadla Viktória Matušovová.

Součástí večera byla také dražba originálních a podepsaných dresů světových hvězd - Benzemy, Fernandese či Messiho. Ta vynesla dohromady 200 tisíc korun, které putují na konto Nadačního fondu Zbrojovák.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Ondřej Pachlopník prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!
A-tým
30.03.2023 | Martin Lísal

Ondřej Pachlopník prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!

B r n o - Zbrojovka se dnes domluvila na pokračování spolupráce s dalším odchovancem. Ofenzivní...
Daniel Polák podepsal svou první profesionální smlouvu!
Mládež
30.03.2023 | Martin Lísal

Daniel Polák podepsal svou první profesionální...

B r n o - Zbrojovka dnes opět rozšiřuje mládežnických hráčů s profesionálním kontraktem. Svou první...
SOUHRN: Jak si vedli Zbrojováci v reprezentaci?
A-tým
30.03.2023 | Martin Lísal

SOUHRN: Jak si vedli Zbrojováci v reprezentaci?

B r n o - Reprezentační pauza se chýlí ke konci a také vyslanci Zbrojovky se ze svých srazů...