Ondřej Pachlopník prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!

Ondřej Pachlopník prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!

B r n o - Zbrojovka se dnes domluvila na pokračování spolupráce s dalším odchovancem. Ofenzivní záložník Ondřej Pachlopník prodloužil smlouvu s klubem do roku 2026!

"Smlouva mi končila až příští rok, ale navzájem jsme si s klubem řekli, že máme zájem v té spolupráci pokračovat. Začala společná domluva a vyústilo to v podepsání nové smlouvy. Jsem rád, že se to povedlo dotáhnout, teď si to přeji potvrdit na hřišti svými výkony," řekl po podpisu Pachlopník.

Pokračování spolupráce kvitoval s povděkem i sportovní manažer Tomáš Požár: "Ondra je pro Zbrojovku důležitý hráč, a to i směrem do budoucna. Prodloužení spolupráce to potvrzuje a je signálem, oboustranné důvěry. Věříme, že Ondra nám na hřišti dokáže pomoci k co nejlepším výsledkům."

"Je obdivuhodné, jak se Ondra po těžkém zranění dokázal na fotbalová hřiště vrátit. Brno mu v nelehké situaci velmi pomohlo, Ondra je tu doma a má obrovskou motivaci pomoci klubu k dosažení veškerých fotbalových cílů. Zbrojovka v něm má jednoho z nejoriginálnějších mladých fotbalistů Česka, který se teprve dostává do ideálního sportovního věku," glosoval podpis Viktor Kolář, šéf fotbalové sekce agentury Sport Invest, která hráče zastupuje.

Třiadvacetiletý záložník je součástí Zbrojovky od přípravek, do klubu přišel ve svých deseti letech z Bohunic. Do prvního mužstva se poprvé trvaleji propracoval v sezóně 2018/19, v sedmi duelech hned vstřelil branky. V dalším ročníku se trefil třikrát, na devět gólů nahrál. Debut v první lize si odbyl hned v prvním kole proti Spartě, celkem má v nejvyšší soutěži na kontě 45 duelů, vstřelil dvě branky a na dvě další nahrál. Letos se prosadil proti Olomouci v posledním podzimním duelu, když se předtím dokázal vrátit do hry po těžkém zranění, které utrpěl na hostování v Plzni.

Před utkáním s Jabloncem se Pachli bohužel opět zranil, v tomto týdnu už ale začal s lehčím tréninkem a příští týden by se mohl připojit k týmu. "Co se týče ambicí, rád bych se usadil v sestavě a pomohl tak týmu. Týmový cíl je pro závěr sezóny jasný, nesestoupit a pohybovat se v klidných vodách tabulky," doplnil.

další články

PREVIEW: Béčko přivítá Vrchovinu Nové Město
A-tým
23.05.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko přivítá Vrchovinu Nové Město

B r n o - Brněnský B tým hostí v neděli 26. května v dalším utkání Vrchovinu Nové Město na Moravě....
PREVIEW: Sezónu zakončíme ve Vlašimi
A-tým
23.05.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Sezónu zakončíme ve Vlašimi

B r n o - V sobotu 25. května se zatáhne opona druhé nejvyšší soutěže. Zbrojovka absolvuje derniéru...
Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu
Ostatní
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Milan Kříž

Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu

B r n o - V pondělí 20. května proběhl na brněnském stadionu svátek dívčího fotbalu v Brně....