Ondřej Pachlopník prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!

Ondřej Pachlopník prodloužil ve Zbrojovce smlouvu!

B r n o - Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno se před koncem roku domluvil na pokračování spolupráce s Ondřejem Pachlopníkem. Odchovanec klubu a mládežnický reprezentant prodloužil smlouvu do léta 2023!

Devatenáctiletý Pachlopník je ve Zbrojovce od přípravek, do klubu přišel v deseti letech z Bohunic. Do prvního mužstva se propracoval v minulé sezóně, kdy v sedmi zápasech zaznamenal i dva góly. Jednou se trefil také letos, v utkání proti Prostějovu přidal i gólovou nahrávkou. Odehrát větší porci než tři zápasy mu zabránilo zranění.

"Přemýšlel jsem nad další budoucností, variant bylo víc, nakonec jsem se rozhodl zůstat ve Zbrojovce. Jsem tu spokojený a věřím, že pro můj další rozvoj to je nejlepší krok. Hlavně si přeju, abych zůstal zdravý a mohl bojovat o místo a pravidelně hrát, protože jen tak klubu pomůžu. To jsme si řekli i s panem Požárem při podpisu. Tým má jasný cíl a naštěstí jsme zvládli ten poslední zápas, což může být klidně zlomový okamžik celé sezóny," zmínil Pachlopník po podpisu klíčovou výhru v Pardubicích.

Kromě "áčka" naskakoval letos ofenzivní univerzál i v rezervě, v osmi duelech vstřelil tři branky a na stejný počet přihrál. Nyní si Ondra užívá krátké dovolené, v myšlenkách už se ale samozřejmě obrací k přípravě. "Bude dlouhá a náročná, asi hodně běhavá. Věřím, že se nachystáme co nejlépe. Volný čas teď trávím hlavně s přítelkyní, chystáme se na vánoční svátky a pak už to po Novém roce zase vypukne," uvedl Pachlopník.

další články

V sobotu se představíme v Jihlavě
A-tým
07.08.2020 | Martin Lísal

V sobotu se představíme v Jihlavě

B r n o - Náročný týden plný dřiny zakončí Brňané třetím přípravným utkáním, v sobotu od 11 hodin...
Béčko čeká první soutěžní zápas na hřišti Břeclavi
B-tým
07.08.2020 | Martin Lísal

Béčko čeká první soutěžní zápas na hřišti Břeclavi

B r n o - Fotbalisté brněnské rezervy se jako první náš tým pustí do soutěžních bojů. V sobotu je v...
Ostatní
07.08.2020 | Martin Lísal

"Kotel" se přesunuje do sektoru M

B r n o – Zástupci klubu včera v podvečerních hodinách absolvovali finální schůzku s představiteli...