Omezení provozu ve sportovním areálu Vodova

Omezení provozu ve sportovním areálu Vodova

B r n o – Ve sportovním areálu Vodova v září započaly práce na stavbě nové haly pro míčové sporty. Tato situace bohužel přináší komplikace pro provoz areálu, které se týkají i našeho klubu a omezí přístup fanoušků na krytou západní tribunu.

Stavba s názvem „Třetí hala pro míčové sporty“ by měla trvat zhruba osmnáct měsíců od předání staveniště, které proběhlo 4. září. V souvislosti se stavbou přijal provozovatel areálu STAREZ-SPORT určitá opatření, z nichž některá se týkají i našeho klubu a fanoušků. Konkrétně to znamená, že od nynějška až do dokončení stavby nebude možné obsloužit západní krytou tribunu směrem od ulice Vodova. Příchod do veškerých sektorů bude možný pouze z ulice Srbská kolem konečné stanice trolejbusu.

Zároveň tím pádem není ani možné zřízení oblíbené Fanzóny.

Upozorňujeme fanoušky, že situace se s pokračujícím průběhem stavby může měnit, v daném případě o tom budeme samozřejmě informovat. Zároveň prosíme, aby návštěvníci respektovali aktuální stavební značení a ohrazení.

Věříme, že tyto dočasné komplikace, které klub bohužel nemá možnost jakkoliv ovlivnit, nebudou pro váš zážitek z utkání nijak zásadní. Děkujeme za pochopení.

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 2. do 8. října
Ostatní
02.10.2023 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 2. do 8. října

B r n o - Jaký je program týmů Zbrojovky v aktuálním týdnu? Áčko před pauzou hostí Příbram, béčko...
Také na Příbram s výhodnými vstupenkami pro permanentkáře!
Ostatní
02.10.2023 | Klub

Také na Příbram s výhodnými vstupenkami pro...

B r n o – Také pro páteční zápas s Příbramí jsme permanentkářům jako dárek nachystali zvýhodněnou...
U16: Zbrojovka podlehla Jihlavě
Mládež
01.10.2023 | Martin Lísal

U16: Zbrojovka podlehla Jihlavě

T i š n o v - Dorostenci Zbrojovky (U16) podlehli na domácím hřišti v Tišnově Jihlavě 1:2. Po první...