Ohlédnutí za dalším ročníkem Partner Cupu - turnaje partnerů a přátel Zbrojovky

Ohlédnutí za dalším ročníkem Partner Cupu - turnaje partnerů a přátel Zbrojovky

B r n o - Druhou únorovou sobotu letošního roku se opět po roce zaplnila hala v areálu TCM. Stejně jako před rokem se zde rozhodli členové Nadačního fondu Zbrojovák uspořádat turnaj pro přátele a partnery Zbrojovky Brno.

Mezi dva zimní halové turnaje se vklínilo letní klání, které proběhlo na Srbské. Uplynulý turnaj tak byl celkem třetím (a rozhodně ne posledním) pokračováním Partner Cupu.

Jak už se stalo tradicí, na průběh celého turnaje dohlížela i brněnská legenda Petr Švancara. Ačkoliv to na začátku vypadalo, že se chopí mikrofonu a celý den stráví pouze v roli moderátora, nakonec se rozhodl také navléknout fotbalový dres a vyjet ze své garáže.

Formát turnaje tentokrát rozdělil účastníky do tří skupin po pěti účastnících. Poté, co se odehrály všechny zápasy základní části, postoupily první dva týmy přímo do vyřazovací části turnaje. Šestici účastníků nakonec doplnily i dva nejlepší týmy ze třetích míst. Ve skupinách tak bylo o co hrát až do konce.

Kvalitní sportovní výkony před zaplněnou halou přinesly i nejedno překvapení. Největší z nich přišlo již ve čtvrtfinále. To se stalo osudným pro jednoho z favoritů turnaje, tým Tripoli. Ten nestačil na výběr Mobilprovás.

Do finálového klání se nakonec po těžkých bitvách dostala družstva Omniplastu a Vinařství pod Kumstátem. Omniplastu se v závěrečném duelu podařilo využít širší kádr a nakonec si připsal vítězství, a tím i letošní titul a také věčnou a nehynoucí slávu.

V průběhu dne si mohli také všichni účastníci užít občerstvení, dodané firmou Rychlík Catering. S pitným režimem již tradičně pomohli partneři ze Starobrna a Pepsi. Pro milovníky vína pak tentokrát bylo připraveno i něco ze sortimentu jednoho z finalistů - Vinařství pod Kumstátem. Pro většinu osazenstva se pak zlatým hřebem večera stala vydařená afterparty, my už se tak nyní můžeme těšit na další podobné setkání.

Na závěr pak patří poděkování všem zúčastněným firmám. Konkrétně se jednalo o týmy Mototechny, Vinařství pod Kumstátem, Omniplastu, Výtahy Brno, AustroBaumaschinen, Pepsi, Toka, Auto Pokorný, AZ Servis, Nová Mosilana, Tripoli, Mobilprovás, Met Life, R Care agency a Nadační fond Zbrojovák.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Hattrick? Na góly raději nahrávám, usmívá se Pachlopník
A-tým
06.07.2020 | Martin Lísal. FOTO: Martina Klánová

Hattrick? Na góly raději nahrávám, usmívá se...

B r n o - První gól vstřelil, na druhý nahrál a třetí zase obstaral sám, po dlouhém běhu z vlastní...
Hattrick po patnácti letech. Dal jsem si dárek k narozeninám, usmívá se Čermák
A-tým
04.07.2020 | Martin Lísal

Hattrick po patnácti letech. Dal jsem si dárek k...

B r n o – Zbrojovka vedla 6:1, když sudí Denev ukázal po faulu na Pachlopníka na penaltový puntík....
Trenér Machálek po výhře na Vyšehradu
A-tým
04.07.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po výhře na Vyšehradu

P r a h a - Ze tří letošních porážek si Zbrojovka dvě připsala v Praze. Obavy z další cesty do...