Novým trenérem Zbrojovky se stává Luděk Klusáček

Novým trenérem Zbrojovky se stává Luděk Klusáček

B r n o – Novým trenérem našeho týmu se stává Luděk Klusáček. Po týdenním jednání o vlastní pozici a skladbě nového realizačního týmu dnes na stadionu podepsal smlouvu.

„Nabídka mne okamžitě oslovila, protože Zbrojovku vnímám jako tradiční klub. Jsem rád, že jsme se dohodli, a budu se ze všech sil snažit, aby se klub vrátil do první ligy,“ řekl Klusáček po podpisu kontraktu, který zní na rok s dvouletou opcí.

Ve zbývajícím čase do zahájení letní přípravy (19. června) dojde k definitivnímu doladění realizačního týmu a získání vytipovaných hráčů k doplnění kádru. V těchto dnech přineseme také kompletní rozhovor s novým trenérem Zbrojovky.

Kostra letní přípravy je zhruba načrtnutá, Zbrojovka během ní odehraje i pět přípravných zápasů. Prvním soupeřem bude slovenský vicemistr Dunajská Streda, dále Púchov a Banská Bystrica. Dále se Brňané utkají s polskou Termalikou a v generálce změří síly s Prostějovem. O přesných termínech a dějišti zápasů budeme informovat v samostatném článku.

Profil Luďka Klusáčka

Luděk Klusáček začínal s velkým fotbalem v pražské Slavii. Hrál také za Duklu, Hradec Králové, Benešov či Bohemku, nejvýraznější stopu ale řízný obránce zanechal v Liberci. Celkem odehrál 225 zápasů v nejvyšší soutěži. Jako trenér působil Klusáček v pražských Bohemians, a to hned dvakrát. Trénoval také Jihlavu a krátce okusil také exotické angažmá v Kataru. Celkem má na kontě 112 odtrénovaných duelů v nejvyšší soutěži.

Tak hodně štěstí v novém působišti, trenére!

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 2. do 8. října
Ostatní
02.10.2023 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 2. do 8. října

B r n o - Jaký je program týmů Zbrojovky v aktuálním týdnu? Áčko před pauzou hostí Příbram, béčko...
Také na Příbram s výhodnými vstupenkami pro permanentkáře!
Ostatní
02.10.2023 | Klub

Také na Příbram s výhodnými vstupenkami pro...

B r n o – Také pro páteční zápas s Příbramí jsme permanentkářům jako dárek nachystali zvýhodněnou...
U16: Zbrojovka podlehla Jihlavě
Mládež
01.10.2023 | Martin Lísal

U16: Zbrojovka podlehla Jihlavě

T i š n o v - Dorostenci Zbrojovky (U16) podlehli na domácím hřišti v Tišnově Jihlavě 1:2. Po první...