Novým generálním partnerem se stává TIPSPORT!

Novým generálním partnerem se stává TIPSPORT!

B r n o - Sázková kancelář Tipsport se stává novým generálním partnerem Zbrojovky! Od nadcházející sezóny se tak logo Tipsportu bude skvět na prvoligových dresech našeho klubu.

Zbrojovka tedy bude dalším klubem v nejvyšší soutěži, který s tímto renomovaným partnerem navázal spolupráci.

„Je nám nesmírnou ctí a potěšením, že jsme navázali úzkou spolupráci se společností Tipsport. Jedná se o propojení dvou tradičních a silných značek, dlouhodobě etablovaných v tuzemském sportovním prostředí,“ komentoval nově vzniklou kooperaci Václav Bartoněk, předseda představenstva Zbrojovky. „Tipsport pro nás není neznámým partnerem, v minulých letech jsme se úspěšně zúčastnili mezinárodního turnaje Tipsport Malta Cup, jehož první ročník jsme dokázali vyhrát. Turnaje bychom se v rámci partnerství měli zúčastnit i v budoucnu. Věřím, že nadcházející spolupráce bude ve všech ohledech přínosná pro obě strany,“ doplnil.

„Zbrojovka je klubem s obrovskou tradicí, slavnými hráči, s aktuálně skvělou mládeží a potenciálem stát se do budoucna konkurentem pro domácí špičku a proniknout i do evropských pohárů. Tipsport s Brnem pravidelně spolupracuje v Zimní Tipsport lize a v posledních letech se Zbrojovka účastnila i našeho mezinárodního turnaje na Maltě - Tipsport Malta Cupu. Proto ve sponzoringové podpoře klubu z druhého největšího českého města vidíme nejen sportovní, ale i marketingový potenciál pro naši společnost, která je jedničkou na českém i slovenském trhu kurzových sázek a fotbal je jednoznačně nejoblíbenějším sportem našich sázkařů,“ říká ke spolupráci Tipsportu a Zbrojovky vedoucí sponzoringu Tipsportu Martin Ptáčník.

Společnost Tipsport je na domácím trhu stálicí od roku 1991 a český sport podporuje dlouhodobě na všech úrovních. Nyní se tedy její logo objeví na všech variantách zbrojováckých dresů, v kterých náš tým vyběhne k zápasům nejvyšší soutěže.

další články

Utkání v Plzni odloženo na neurčito
A-tým
11.08.2022 | Martin Lísal

Utkání v Plzni odloženo na neurčito

B r n o - Utkání 4. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Plzně bylo na základě žádosti domácího klubu...
VIDEO: Autogramiáda v Pivovarské Starobrno
Ostatní
11.08.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Autogramiáda v Pivovarské Starobrno

B r n o - Ve středu se Zbrojováci zúčastnili velké autogramiády v restauraci Pivovarská Starobrno....
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. srpna
Ostatní
09.08.2022 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. srpna

B r n o - V nadcházejícím týdnu se k áčku, rezervě a dorostům přidají týmy U18 a U16, i pro ně už...