Navrátilec Řezníček: Jsem spokojený, léčba šla rychle

Navrátilec Řezníček: Jsem spokojený, léčba šla rychle

B e l e k - Zpráva o tom, že Jakub Řezníček nastoupí již do utkání proti Razgradu, potěšila zřejmě všechny fanoušky Zbrojovky. Nejlepší střelec týmu se totiž zotavuje ze zranění, které utržil na konci podzimu. Včera v Beleku odehrál první půli.

"Cítil jsem se dobře. Soupeř byl těžký, občas nám nepůjčili balon, ale osobně to šlo. Mohl bych i hrát dál, ale čeká nás ještě zápas v sobotu a pak hlavně liga, takže nebylo proč to nějak hrotit. Důležité je, že jsem v zápase nic necítil, nic mě nelimitovalo," pochvaluje si Řezníček.

Ten se zranil v závěrečném podzimním utkání s Mladou Boleslaví a jeho zotavení je pro Zbrojovku nesmírně důležité. "Léčba šla dobře. I doktoři říkali, že jsou příjemně překvapení, jak rychle to jde. Jsem spokojený, doufal jsem, že to stihnu. Zatím se daří, tak ať to vydrží," přeje si Jakub.

On sám se během první půle dostával ke své obvyklé hře - soupeři nedal ani jeden míč zadarmo, neustále znepokojoval obranné řady Razgradu. A nachomýtl se i k největší šanci první půle. "Po rohovém kopu letěl centr na zadní tyč, já jej vrátil před bránu a Jovi (Mihailo Jovanović - pozn. red.) zkusil nůžky. Možná jsem to mohl vrátit lépe, nebo tam mohlo být víc hráčů, ale byla to jedna ze šancí. I ve druhé půli jsme nějaké měli, soupeř vyměnil sestavu a kdybychom měli štěstí, mohlo tam něco padnout," pokračoval v zápasovém hodnocení Řezníček.

Druhým dechem ale uznal, že soupeř také hrozil. "Do zápasu jsme šli se zdravým respektem. Věděli jsme, že budou dobří, což se potvrdilo. Byli silní na míči a když chtěli, vůbec nám ho nepůjčili. My hráli ze zabezpečené obrany, napadali, zápas jsme odpracovali. Moc šancí taky neměli."

Ze soustředění v Turecku už zbývá jen pár posledních dní a jeden zápas. "Zatím všechno šlape, jak má. V Turecku jsem snad poosmé a nijak to nevybočuje z normálu. Musíme to dojet bez zranění a co nejlépe se nachystat na Slavii," zakončil osmigólový střelec.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...