Máš permanentku? Vezmi kamaráda na fotbal!

Máš permanentku? Vezmi kamaráda na fotbal!

B r n o – Sobotní zápas s Vyškovem jsme se rozhodli věnovat nejvěrnějším fanouškům – permanentkářům. Rádi bychom jim poděkovali za dosavadní podporu, na fotbal tak každý z nich může vzít kamaráda, známého nebo příbuzného za výhodnou cenu!

Akce platí ode dneška až do čtvrteční půlnoci. Zápas se hraje v sobotu 23. září v 17 hodin a nabídne nefalšovaný souboj o první místo v tabulce. A také střet nejlepší obrany soutěže s nejproduktivnějším útokem – nudná podívaná to tedy rozhodně nebude! Zbrojovka navíc pětkrát v řadě zvítězila a touží tuto sérii protáhnout. Atraktivní náboj je zaručen, předpověď slibuje pěkné počasí – to už je dost důvodů na zápas dorazit a vzít i někoho k sobě!

A teď jak na to? Princip je jednoduchý – každý, kdo vlastní permanentku v systému Zbroják ID, může na tuto permanentku zakoupit ještě jednu vstupenku za poloviční cenu, tedy za stovku. Pokud má permic víc, zvyšuje se i počet vstupenek, se čtyřmi permanentkami tak máte například nárok na čtyři zlevnění vstupenky.

Stačí jen na adresu vstupenky@fczbrno.cz poslat jednoduchý mail s uživatelským jménem a počtem požadovaných vstupenek. Po ověření vám vygenerujeme objednávku k dokončení, která přijde opět na email v podobě odkazu na dokončení objednávky. Vše tak zvládnete pohodlně online, vstupenky vám po zaplacení přijdou taktéž na email.

A pak už jen zbývá vzít kamaráda, kamarádku, bratra nebo sestru, to už necháme na vaší volbě – a vyrazit na fotbal. Atmosféra bude zajisté parádní, tak proč nevyužít právě tento zápas a nezískat nového parťáka pro fandění? Cestou se můžete zastavit ve Fanshopu a pak už hurá na tribunu!

Na již realizované objednávky nelze slevu použít ani nemohou být stornovány. Akce platí pro fanouškovské permanentky (nikoliv partnerské či VIP). S ohledem na kapacitu tribun nedokážeme bohužel stoprocentně garantovat, že zakoupené vstupenky budou v těsné blízkosti vaší permanentky.

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 22. do 28. dubna
Ostatní
22.04.2024 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 22. do 28. dubna

B r n o - Během posledního dubnového víkendu se "áčko", rezerva i dorostenecké týmy představí na...
U12: Zbrojovka zdolala Zlín
Mládež
21.04.2024 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka zdolala Zlín

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) přivítali o víkendu v Horních Heršpicích mužstvo Zlína. V...
U13: Zbrojovka remizovala se Zlínem
Mládež
21.04.2024 | Martin Lísal

U13: Zbrojovka remizovala se Zlínem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) hostili v utkání finálové nadstavby. Z převahy a řady šancí...