sobota 22.2.2020

1 Vyškov
2 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 29.2.2020

1 Zbrojovka Brno
2 Pardubice
příp.

neděle 8.3.2020

1 Zbrojovka Brno
0 Sokolov
17.kolo

sobota 4.4.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
20.kolo

pátek 10.4., 19:00

Zbrojovka Brno
Třinec
21.kolo

středa 15.4.

SK Líšeň
Zbrojovka Brno
22.kolo

neděle 19.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
23.kolo

sobota 25.4.

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
24.kolo

středa 29.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
25.kolo

sobota 2.5.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
26.kolo

pátek 8.5., 19:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
27.kolo

středa 13.5.

Vyšehrad
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 16.5.

Prostějov
Zbrojovka Brno
29.kolo

sobota 23.5.

Zbrojovka Brno
Vlašim
30.kolo

Jakub Šural před utkáním s Prostějovem

Jakub Šural před utkáním s Prostějovem

B r n o - Obránce Jakub Šural nescházel v posledních šesti zápasech Zbrojovky na hřišti ani minutu. Nastoupil na pravém kraji obrany či na stoperu po boku tří různých spoluhráčů, naposledy spolu s uzdraveným Šmídem přispěl k výhře s Vyšehradem.

08.11.2019 | Martin Lísal

 

Trenér Machálek po tomto utkání celkovou hru defenzivy chválil, na druhou stranu vytýkal bohorovnost v závěru a inkasovaný gól. "Rozebrali jsme si to v pondělí po utkání ještě jednou. Štvalo to trenéra i nás, k tomu ještě přičtěme jeden naštěstí neuznaný gól. Je to škoda," mrzelo Šuryho. "Ono to nebývá jen v Česku, ale ve fotbale obecně, když vedete 3:0, trošku vypnete. Naopak soupeř za toho stavu nemá co ztratit. První poločas byl z naší strany super, druhý už tolik ne."

Ve zmíněném duelu naskočil Šury po boku Michala Šmída, předtím na Žižkově hrál s Petrem Pavlíkem a ještě předtím s Lukášem Kryštůfkem. "Není to problém. Třeba s Kryštym jsme toho hodně odehráli už minulou sezónu, Šmíďák je hodně zkušený fotbalista, má toho hodně za sebou. Nevidím v tom nic složitého. Trenér je na nás stopery v tréninku náročný, což mi nevadí. Na mě je totiž potřeba bič," uznává sebekriticky třiadvacetiletý bek.

Teď do Brna přijede Prostějov s řadou bývalých Zbrojováků v sestavě. "Kluky znám vesměs všechny, ale nehecujeme se. Pro diváky bylo asi atraktivnější derby s Líšní, ale pro nás hráče je možná větší tohle, právě tím, že známe snad půlku kádru Prostějova. Ale nějak zvlášť to neřešíme. Víme, že soupeř má hodně zkušený tým, i když nejzkušenější hráč, Polson, nemůže hrát pro karty. Budou se chtít ukázat, porazili Žižkov, vyhráli v Hradci a remizovali s Jihlavou, to mluví jasně," připomněl Šural poslední výsledky Prostějova.

Brňané ale hrají doma, kde vyhráli pět zápasů v řadě. "Snad to pro nás bude teď výhoda, hrajeme doma dvakrát za sebou. Soustředíme se jen na to, neřešíme reprepauzu ani Pardubice, máme před sebou jen Prostějov a chceme to zvládnout," hlásí Šural, který se v posledních zápasech ujal role dirigenta vítězného pokřiku. "Ten pokřik je moje práce, ještě za trenéra Šustra jsem to dostal za úkol," usmívá se.

 

Aktuality

16.3.2020

Fanshop uzavřen

Kamenná prodejna Fanshopu je s ohledem na nařízení vlády až do odvolání uzavřena. Nakupovat lze i nadále online přes eshop, a to výhradně s možností doručení prostřednictvím společnosti PPL.

6.3.2020

Zemřel pan Jaroslav Panák

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás ve věku nedožitých 75 let navždy opustil pan Jaroslav Panák; dlouholetý správce lužáneckého areálu a člověk, který po celý život miloval svou rodinu, přátele a Zbrojovku.

Čest jeho památce!

2.3.2020

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude v úterý 3. března z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

19.2.2020

S Vyškovem v Olšanech

Předposlední přípravné utkání s Vyškovem sehrajeme oproti původnímu plánu na přírodní trávě v Olšanech u Prostějova. Termín zůstává původní - sobota 22. února v 11 hodin.

5.2.2020

B-tým

Přípravné utkání B-týmu proti Bystrci (původně plánované na středu 5. února) bylo odloženo. O novém termínu budeme informovat, jakmile dojde k jeho potvrzení.

29.11.2019

Prosba o vyplnění dotazníku

Náš odchovanec a hráč FK Blansko Martin Sedlo kromě fotbalu stíhá i studium na vysoké škole, kde se aktuálně věnuje magisterské práci. V této souvislosti prosí fanoušky Zbrojovky o vyplnění krátkého dotazníku. Dotazník najdete zde.

6.11.2019

Po Zbrojovce na basket!

Se vstupenkou na zápas Zbrojovka Brno – 1. SK Prostějov můžete zdarma navštívit utkání nejvyšší basketbalové soutěže mužů mezi mmcité1 Basket Brno a BK Opava, které se hraje ve středu 13. 11. od 20:00 na brněnském Kampusu. Bližší informace najdete na www.basketbrno.cz.

24.10.2019

Béčko znovu na Srbské

Také utkání 12. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Žďárem nad Sázavou (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

10.10.2019

Béčko na Srbské

Utkání 10. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Bystřicí nad Pernštejnem (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

9.10.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude ve čtvrtek 10. října uzavřen. Důvodem je konání akce Bitva na Moravském poli, kde bude od 16 hodin k dispozici stánek se sortimentem Fanshopu.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2020 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz