Hodně cenná výhra, těší střelce Přichystala

Hodně cenná výhra, těší střelce Přichystala

T á b o r - Utkání v Táborsku Zbrojováky hodně bolelo, zejména ofenzivní hráči sváděli řadu tvrdých soubojů se zadáky soupeře. O to, že regenerace bude po výhře výrazně veselejší, se osm minut před koncem postaral Kuba Přichystal.

„Texlík centroval levačkou, Řezňa míč tečoval a přímo mě to trefilo. Zkusil jsem to risknout skluzem, protože moc prostoru a času na nějaké složité vymýšlení nebylo, a vyšlo to nakonec ideálně,“ popisoval Přichy klíčový moment.

Gól pětadvacetiletého ofenzivního hráče byl nakonec jedinou trefou pátečního podvečera. „Je to hodně cenná výhra, věřím, že nám pomůže a nakopne nás. Pro začátek sezóny potřebujete i trochu štěstí, bývají to hodně náročné zápasy. Trochu jsme se dnes trápili, ale dokázali jsme zápas urvat a máme tři body,“ libuje si Přichystal.

On sám je jedním z hráčů, kteří byli součástí Zbrojovky při poslední výhře v úvodním kole soutěže. To se psal rok 2015. „To už si ani nepamatuju. Je to opravdu dlouho a jsme všichni rádi, že se nám to povedlo zlomit. Teď máme na programu regenerační trénink, den volna a od pondělí se budeme chystat na Opavu. Mít tři body na start soutěže potěší, ale musíme se už dívat dopředu,“ zmínil Kuba nedělní šlágr druhé ligy.

Regenerace a následný den volna se mohou hodit i na doléčení šrámů. Těžko spočítat, kolik ran schytal takový Kuba Řezníček, i Přichystal si odnesl několik šrámů, včetně solidní boule. „Bolelo to hodně, ale počítali jsme s tím, že to bude hodně o soubojích, jejich obránci jsou velcí a bylo jasné, že to budeme mít těžké. Navíc to bylo první kolo, vyhecovali se na nás. Chystali jsme se na to a naštěstí jsme zápas zvládli, snad nám to pomůže,“ uzavřel.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...
VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek
A-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek

B r n o – Nový trenér Jaroslav Hynek se s hráči ještě osobně neseznámil, přehled o stavu kádru však...