úterý 7.5.2019

2 Zbrojovka Brno
0 Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.2019

2 Vítkovice
4 Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 18.5.2019

5 Zbrojovka Brno
0 Třinec
29.kolo

sobota 25.5., 15:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
???
Baráž

neděle 2.6., 18:30

???
Zbrojovka Brno
Baráž

Eismann po přestupu: Brno má jasné ambice, to rozhodlo

Eismann po přestupu: Brno má jasné ambice, to rozhodlo

B r n o - Pavel Eismann má za sebou první "brněnský" den. V jeho rámci absolvoval jednu tréninkovou jednotku, u čehož nechyběla kamera Zbrojovka TV. Po podpisu smlouvy jsme si pak s Pavlem krátce povídali o prvních dojmech z nového angažmá.

05.07.2018 | Martin Lísal

 

Třiatřicetiletý levý bek strávil posledních pět sezon v Karviné, které pomohl jako kapitán k postupu do první ligy.

Pavle, jaký byl první trénink?
Dobrý a zajímavý, už jsem se těšil. Jsem hlavně rád, že už můžu zase být na hřišti a v šatně. Trénoval jsem sám, ale v kolektivu je to samozřejmě lepší.

Jsi připraven naskočit do sobotního zápasu?
Rozhodně ano. Doufám, že nastoupím.

Koho v kabině znáš z předcházejících štací?
Honzu Sedláka, který byl na hostování v Karviné a pomohl nám do první ligy. Na testy tam předloni došel taky Damián Bariš. A dále znám ještě Lukáše Mageru a z Příbrami Tomáše Pilíka.

Zjišťoval jsi u nich nějaké informace během dojednávání transferu?
Zatím ne, vůbec. Pro mě platilo slovo sportovního manažera a trenéra, se kterými jsem mluvil. To pro mě bylo zásadní při mém rozhodování, po ničem dalším jsem se nepídil.

Jak jsi Brno v minulých sezonách vnímal jako soupeř?
Jako dobré mužstvo, dobře takticky připravené, kterému scházely jen vstřelené branky. To byl i případ jarního zápasu tady, kdy jsme přežili spoustu šancí, tyče a břevna, byl z toho bod. Upřímně asi málokdo počítal s tím, že by nakonec Brno sestoupilo. Teď musíme udělat vše pro to, aby se klub vrátil zpět.

S tím už máš zkušenosti. Je to podle tebe jeden z důvodů, proč tu jsi?
Asi je to tak. Nejdu do neznáma. Věřím, že se to i tady povede. Hlavním cílem je návrat do ligy, což mne lákalo. Měl jsem i jiné nabídky, hlavně z Čech. Rozhodl jsem se ale jít touto cestou, protože Brno má jasné ambice, chce hrát na špici a vrátit se do ligy. Budu se snažit, abych k tomu Zbrojovce dopomohl.

Co rodina, stěhuje se s tebou?
Rozhodli jsme se, že ne. Děti mají rozjetou školní docházku doma v Chrudimi, nechtěli jsme je z toho vytrhávat. Do Brna za mnou ale bude jezdit manželka.

A co město samotné, znáš jej už blíž, byl jsi tu někdy mimo fotbal?
Abych se přiznal, Brno moc neznám. Možná po přípravě bude čas, na druhou stranu tu jsem především kvůli fotbalu, kvůli pomoci týmu. Soustředit se tedy budu hlavně na to.

Díky za rozhovor a ať se daří!

Fotogalerie

               

 

Aktuality

14.5.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 14. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

8.5.2019

Zbrojováci v reprezentaci

Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz