Důležité informace pro návštěvníky dnešního utkání

Důležité informace pro návštěvníky dnešního utkání

B r n o - Prosíme všechny fanoušky dnešního utkání, aby ještě jednou věnovali pozornost souhrnu nejdůležitějších informací.

Jsme nesmírně rádi, že po takřka sedmiměsíční přestávce může na fotbal dorazit alespoň část partnerů klubu. Návrat fanoušků je výsledkem dlouhodobé snahy a náročného jednání LFA a Ministerstva zdravotnictví ČR. Stále se ovšem jedná pouze o pilotní projekt, a proto bychom vás chtěli poprosit o co nejpečlivější dodržování stanovených opatření.

Jedině tím totiž dáme šanci i ostatním sportům a dalším oblastem veřejného a kulturního života. V případě jakýchkoliv komplikací bude klub čelit hrozně finančního postihu a v krajním případě může být celý projekt pozastaven.

Prosíme, dbejte pokynů a žádostí pořadatelů a hlasatele utkání. Vyvarujte se především vytváření hloučků, a to jak u vstupu, tak na samotných tribunách.

Při výběru sedadel též dbejte na dodržování rozestupů - ob jednu řadu, ob jedno místo. Víme, že k fotbalu patří klábosení s kamarády, ale zkusme to ještě vydržet. Když to dnes zvládneme, zase se tím o kousek přiblížíme plnému otevření stadionů.

Mějte po celou dobu utkání nasazenu ochranu dýchacích cest v podobě respirátoru minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

Brány u západní tribuny budou otevřeny hodinu a půl před utkáním. Prosíme, dbejte zvýšenou pozornost tomu, kterým vchodem vstupujete na stadion (informace máte v rezervačním e-mailu). Mějte u sebe potvrzení o testu, očkování či prodělané nemoci COVID-19 a předvyplněný screeningový formulář (více informací a odkaz na stažení formuláře zde). A také pro jistotu i doklad totožnosti a permanentní vstupenku.

Věříme, že to dnes společně zvládneme na hřišti i na tribunách!další články

U12: Třetí místo na turnaji v Ostravě
Mládež
23.06.2021 | Martin Lísal

U12: Třetí místo na turnaji v Ostravě

O s t r a v a - Po úspěšném minulém víkendu se Zbrojováci kategorie U12 vydali na další turnaj,...
Brankář Šustr přestupuje do Vyškova
A-tým
23.06.2021 | Martin Lísal

Brankář Šustr přestupuje do Vyškova

B r n o - Brankář Martin Šustr odchází po roce a půl ze Zbrojovky a přestupuje do Vyškova. Transfer...
ZBROJOVKA TV: Pavel Zavadil na prvním tréninku
A-tým
22.06.2021 | Martin Lísal

ZBROJOVKA TV: Pavel Zavadil na prvním tréninku

B r n o - Ke Zbrojovákům se dnes připojil i Pavel Zavadil, který absolvoval první tréninkové...