Do Zbrojovky se vrací Jan Polák

Do Zbrojovky se vrací Jan Polák

B r n o – Do našeho klubu se v těchto dnech vrací odchovanec a účastník světového šampionátu Jan Polák. V prvních měsících jej čeká integrační kolečko na několika pozicích ve sportovním úseku a v rámci reprezentace klubu vůči dalším sportovním institucím.

Následně bude pevně definována Polákova role ve strukturách klubu.

„Jsem rád, že náš klub takto nabízí příležitost k uplatnění bývalým hráčům. Řada z nich už ve Zbrojovce funguje delší dobu, teď se nabízí možnost návratu dalšího slavného odchovance. Honzovi nejprve nabízíme možnost udělat si představu o fungování klubu ve všech úsecích, aby si pak sám našel své místo a svou roli. Jsme domluvení, že jakmile absolvuje zmínění integrační kolečko, vše si vyhodnotíme a domluvíme se, co dál,“ uvedl sportovní manažer a místopředseda představenstva Zdeněk Psotka.

„Těším se na tuto novou výzvu a opětovnou spolupráci se Zbrojovkou. S panem Svoreněm a panem Psotkou jsme se po prvním kontaktu několikrát setkali a dospěli jsme k tomu, co bych pro klub mohl udělat. Proto mne teď v první řadě čeká seznámení se všemi procesy, od prvního mužstva přes mládež až po skauting. Cílem je, abych si udělal přesný obrázek a sám nabyl další zkušenosti s fungováním klubu,“ uvedl Polák.

Někdejší vynikající záložník, který sbíral zkušenosti i v Německu či Belgii, absolvuje také trenérskou licenci a další kurzy, které souvisejí s výkonem funkce ve sportovním úseku.

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. března
Ostatní
04.03.2024 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. března

B r n o - Fotbalové jaro nabírá tempo. Po áčku a dorostu se do ligových bojů v tomto týdnu pustí...
U17: Také
Mládež
02.03.2024 | Martin Lísal

U17: Také "sedmnáctka" vítězně

B r n o - Také dorostenci kategorie U17 vstoupili do jarní části vítězně. Na výhru se ale oproti...
VIDEO: Je to zklamání, hodnotí remízu Koželuh
A-tým
02.03.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Je to zklamání, hodnotí remízu Koželuh

P r a h a - V poháru se trefil už na podzim, dnes se obránce Josef Koželuh dočkal premiérového...