Denis Alijagić: Dnes to bylo o prvním gólu

Denis Alijagić: Dnes to bylo o prvním gólu

P ř í b r a m – Sedm gólů, z toho šest venkovních. A tři vítězné. Taková je po dnešku bilance útočníka Denise Alijagiće, který v 68. minutě nasměroval Zbrojovku k důležité výhře v Příbrami.

„Pro nás to bylo důležité utkání, zároveň dost náročné. Bylo to o prvním gólu, který se nám podařilo vstřelit. Pak už jsme to měli relativně pod kontrolou, jsem rád, že se pak ještě trefil Potok a uklidnil celý tým, mohli jsme dohrávat v klidu,“ těšila Alijagiće druhá jarní výhra.

Sám k ní přispěl zmíněnou úvodní trefou. „Texlík si naváděl míč, dal to Štepovi, který si chytře počkal, až vystoupí obránce. Já jsem si jen hlídal ofsajd, před bránou jsem viděl Řezňu, takže moje první myšlenka byla přihrát. Pak jsem viděl, že nikdo nevystupuje, zkusil jsem brankáře obstřelit na zadní tyč a jsem rád, že to vyšlo,“ popisoval Denis svůj gól.

Pár minut poté střídal a z lavičky se mohl radovat z druhé branky. „Zase v tom měl prsty Štepa, ještě s Mimim (Martin Nový – pozn. red.). Potok to pak vyřešil s klidem a chytře, dal to na přední tyč. Důležitý gól. Užili jsme si to, je to důležité a dodá nám to klid. Budeme se snažit všechno zvládnout, jak nejlépe můžeme, a udělat fanouškům trošku radost.“

Zbrojováci se před utkáním potýkali s marodkou a moc nechybělo, aby nenastoupil ani Alijagić. „Včera jsem se necítil dobře, bojoval jsem sám se sebou, byl jsem nechcípaný. Jsem rád, že jsem se do zápasu vůbec dostal. Chybělo nám dost hráčů, pak se zranil Šury, pro nás důležitý hráč a součást obrany, tak jsem se trochu bál. Ale Štepa do toho skvěle vstoupil, měl dvě asistence, hodně nám pomohl,“ chválil Denis zkušeného parťáka.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: V pátek do Opavy
A-tým
24.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: V pátek do Opavy

B r n o - Hned první ligový týden je pro Zbrojováky poměrně nabitý. Po pondělní bitvě v Jihlavě se...
VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě
A-tým
24.07.2024 | Martin Lísal. FOTO: Zuzana Javůrková

VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě

J i h l a v a - Zbrojovka porazila v úvodním kole Chance Národní ligy Jihlavu na jejím hřišti....
U17: Dnes začíná Haraštův memoriál
Mládež
23.07.2024 | Martin Lísal

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál

B r n o - V několika obcích na Jižní Moravě dnes začíná dvaadvacátý ročník Memoriálu Františka...