Den naděje - Zbrojovka pomůže lidem v sociální nouzi

Den naděje - Zbrojovka pomůže lidem v sociální nouzi

B r n o - Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno by rád pomohl lidem v sociální nouzi a pokud možno jim zpříjemnil adventní čas. Ve středu 11. prosince tak na Srbské proběhne Den naděje!

První informaci už jste mohli zaregistrovat v listopadu, kdy klub během utkání s Prostějovem pořádal sbírku nevyužitého oblečení a dalších doplňků. Dárců bylo dost a všem patří obrovský dík.

Ve středu ovšem nepůjde zdaleka jen o ošacení. Díky spolupráci s našimi partnery nabídneme všem zájemcům horkou sprchu, teplý oběd, služby kadeřníka, právní poradenství či lékařské ošetření. Vše samozřejmě bezplatně, stejně jako dovoz na akci.

Hlavním cílem projektu je zpříjemnit lidem v sociální nouzi adventní čas, podat pomocnou ruku a ukázat, že i v té nejtěžší situaci nejsou sami.

Středeční dopoledne navíc nebude jen osamoceným počinem, nýbrž se jedná o pilotní díl seriálu, který tak doplní již tradiční charitativní projekty - Daruj krev se Zbrojovkou, vánoce pro děti z dětských domovů a další. Posláním sportovního klubu zkrátka není jen boj na hřišti!

Den naděje zašťiťuje Nadační fond Zbrojovák, partnery jsou Fakultní nemocnice Bohunice, Armáda spásy, Tripoli a Střední škola Brno - Charbulova.další články

V sobotu se představíme v Jihlavě
A-tým
07.08.2020 | Martin Lísal

V sobotu se představíme v Jihlavě

B r n o - Náročný týden plný dřiny zakončí Brňané třetím přípravným utkáním, v sobotu od 11 hodin...
Béčko čeká první soutěžní zápas na hřišti Břeclavi
B-tým
07.08.2020 | Martin Lísal

Béčko čeká první soutěžní zápas na hřišti Břeclavi

B r n o - Fotbalisté brněnské rezervy se jako první náš tým pustí do soutěžních bojů. V sobotu je v...
Ostatní
07.08.2020 | Martin Lísal

"Kotel" se přesunuje do sektoru M

B r n o – Zástupci klubu včera v podvečerních hodinách absolvovali finální schůzku s představiteli...