David Jambor prodloužil smlouvu

David Jambor prodloužil smlouvu

B r n o – Zbrojovka se v těchto dnech domluvila na dalším pokračování spolupráce s Davidem Jamborem. Dvacetiletý hráč, který je v našem klubu od svých tří let, prodloužil kontrakt do roku 2025.

„Odmalička jsem toužil hrát za první mužstvo Zbrojovky a to se nemění, takže jsem nad ničím jiným nepřemýšlel. Jsem rád, že tu mohu pokračovat, pokusím se podávat co nejlepší výkony, abych Zbrojovce pomohl,“ komentoval podpis Jambor.

„David je hráč, který toho ve svém věku má pořád hodně před sebou. Je součástí Zbrojovky od prvních fotbalových kroků a pro klub dýchá, v tom je jeho role důležitá. V minulé sezóně jeho rozvoj zabrzdily zdravotní problémy, čeká jej ještě hodně práce, ale věříme, že jeho role v budoucnu ještě poroste,“ doplnil sportovní manažer Zdeněk Psotka.

David Jambor je ve Zbrojovce od tří let, postupně se přes všechny kategorie propracoval až do prvního mužstva. V něm debutoval v září 2020 na hřišti Zlína, celkem odehrál v nejvyšší soutěži osm zápasů. Dalších deset startů přidal ve druhé lize, na hostování ve Vyškově pak odehrál dohromady 24 duelů a dvakrát skóroval.

Letos je mládežnický reprezentant součástí základní sestavy, v níž na pozici defenzivního záložníka nechyběl ani v jednom z doposud odehraných čtyř zápasů. „S herním vytížením mohu být po loňské zdravotně složité sezóně spokojený. Bohužel jsme vstup do sezóny nezvládli výsledkově, takže po týmové stránce je to neúspěch a zklamání. Budeme dělat všechno pro to, aby se naše výsledky zlepšily,“ doplnil Jambor.

Tak Davide, hodně štěstí do dalších zápasů!

další články

Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023
Mládež
09.12.2023 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023

B r n o - Zbrojovka na sklonku roku tradičně oceňuje talentované hráče a hráčky za kalendářní rok...
Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti
A-tým
09.12.2023 | Martin Lísal

Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti

B r n o – Dorostenec Filip Večeřa má za sebou z individuálního hlediska velice solidní podzim....
OHLASY: Josef Mucha po utkání s Opavou
A-tým
08.12.2023 | Martin Lísal

OHLASY: Josef Mucha po utkání s Opavou

B r n o – Zbrojováci zdolali v dnešním přípravném utkání Opavu 2:1, když o výhře rozhodli...