Bylo to tvrdé utkání, shodli se oba trenéři po duelu Zbrojovky s Duklou

Bylo to tvrdé utkání, shodli se oba trenéři po duelu Zbrojovky s Duklou

B r n o - Prohra 1:3, červená karta. Je pochopitelné, že Petru Čuhelovi se dnešní utkání Zbrojovky nehodnotilo lehce. Naopak kouč Dukly Luboš Kozel mohl být spokojený, jeho tým si z Brna veze tři body.

Právě Kozel hodnocení celého utkání započal. "Pochopitelně musím být spokojen s výhrou, která se odvíjela od kvalitní hry v defenzivě. Navíc jsme se dokázali vyrovnat domácímu týmu v důrazu a dařily se nám rychlé protiútoky," vyjmenoval základní příčiny úspěchu svého týmu.

Dukla položila pevný základ k výhře v první půli. "V té domácí neměli jedinou šanci, dá se říct, že naše vedení bylo zasloužené. Druhá půle byla jiná, po inkasovaném gólu byl soupeř lepší a my se ocitli pod tlakem. Naštěstí jsme si pak dokázali vypracovat nějaké brejkové situace a jedna z nich rozhodla," těšilo Kozla po utkání. "Jediné, co se mi nelíbilo, byly některé tvrdé zákroky za hranicí pravidel," dodal na úplný závěr k zápasu, ve kterém sudí rozdal celkem dvanáct žlutých karet a jednu červenou.

Petr Čuhel v zásadě souhlasil s tím, že výsledku dopomohla první půle - poslední dobou bolístka Zbrojovky. "My jsme ji prohospodařili, což nakonec rozhodlo. Po poločase jsme se dokázali zlepšit a snížit, dostávali jsme se dál do šancí, ale zabrzdilo nás vyloučení," načal své hodnocení.

Zbrojovka pak musela hrát na riziko a to se nakonec nevyplatilo. "Do otevřené obrany jsme inkasovali potřetí a to rozhodlo," komentoval Čuhel. Vyjádřil se i k množství udělených karet. "Hráli jsme důrazně, ale nemyslím, že by karty byly uděleny za nějaké zákeřnosti," doplnil své hodnocení utkání.

další články

VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil
A-tým
02.08.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil

B r n o - Sedm minut do konce, stav 1:1. A penalta pro Brno! Nervozita většiny osazenstva Srbské...
VIDEO: Trenér Dostálek po výhře s Opavou
A-tým
01.08.2021 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

VIDEO: Trenér Dostálek po výhře s Opavou

B r n o - Zbrojováci vyválčili i ve druhém utkání sezóny tři body, ale opět to byl perný boj do...
Drama s Opavou rozhodl z penalty Zavadil!
A-tým
01.08.2021 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Drama s Opavou rozhodl z penalty Zavadil!

B R N O - Domácí premiéra ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE přinesla velké drama a tři body pro Zbrojovku!...