Béčko smolně podlehlo Humpolci

B r n o - Fotbalisté brněnského B týmu hostili v neděli na bystrckém hřišti Humpolec. Ještě před zahájením duelu přišli o nejlepšího střelce, poté neproměnili ani ty nejvyloženější šance a po jednom brejku hostů inkasovali. V utkání tak podlehli 0:1.

Na Zbrojováky se smůla lepila už před utkáním. Tým, který je už tak sužován početnou marodkou, přišel pár minut před výkopem o nejlepšího střelce. Fabián Matula se zranil při rozcvičce.

I bez autora jedenácti letošních branek se Brňané vrhli do útoku. Bohužel se jim nedařilo proměnit ani ty nejvyloženější šance. A když už dostali míč do sítě, zkazil jim radost zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

Aby byl kalich hořkosti vypit až do dna, udeřili třináct minut před koncem hosté. Po přímém kopu Zbrojovky následoval rychlý brejk, na jehož konci byl přesný zásah Šerého. Brňané tak podlehli Humpolci 0:1.

PREVIEW: Béčko hostí v neděli Humpolec
B-tým
14.05.2022 | Martin Lísal

B r n o - Fotbalisté brněnského "béčka" mají před sebou dva domácí zápasy v řadě. Tím prvním je...