Alli po Teplicích: Nadšení z gólu, zklamání z výsledku

Alli po Teplicích: Nadšení z gólu, zklamání z výsledku

B r n o – Není pochyb o tom, že nigerijský záložník Wale Musa Alli je jedním z příjemných překvapení úvodu ligové soutěže. V utkání s Teplicemi se poprvé zapsal mezi střelce, navrch přidal i třetí letošní asistenci. Po závěrečném hvizdu jej mrzel jen výsledek.

„Jsem zklamaný, protože jsme nezískali tři body. V první půli nám chyběla koncentrace, přesto jsme mohli vést. Ve druhé půli jsme chtěli dát gól, ale to se nám nepovedlo. Máme bod, pokračujeme dál. Chceme zůstat v lize a vyhrávat, chceme bojovat. Už v dalším domácím utkání proti Spartě Praha budeme chtít, aby body zůstaly v Brně,“ hovořil Alli na pozápasové tiskovce.

Zklamání z výsledku mu pomáhali lépe snášet fanoušci, kteří jej při televizním rozhovoru po konci utkání vyvolávali. „Jsem nadšený, že jsem svůj první gól dal před našimi fanoušky, protože jsou skvělí. Doufám, že přidám další góly pro ně i pro sebe, protože je to samozřejmě dobré pro moje statistiky,“ pousmál se.

Ač je Alli postavou drobný, na hřišti jej nepřehlédnete. Gól vstřelil povedenou ranou ještě v první půli, následně přidal i nahrávku. Protihráče obral o míč takřka zázračně. „Nestarám se o to, jak jsem vysoký. Hraju fotbal, když dostanu míč, tak fajn, když nedostanu, smůla. Neberu výšku jako nevýhodu, protože fotbal je hlavně o tréninku. Trénuju, pracuju na svých nohách. Vím, že pro obránce je těžké jít se mnou jeden na jednoho. Stále pracuju především na levé noze, protože moje levačka není nejlepší,“ odpovídal na otázky přítomných novinářů, zda nebere výšku jako handicap.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál
Mládež
23.07.2024 | Martin Lísal

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál

B r n o - V několika obcích na Jižní Moravě dnes začíná dvaadvacátý ročník Memoriálu Františka...
VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší Sváčka
A-tým
23.07.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší...

J i h l a v a - Ke včerejší výhře v Jihlavě přispěl i Dominik Sváček. V premiéře si hned připsal...
VIDEO: Jsem rád, že to hned napoprvé vyšlo, usmívá se Janetzký
A-tým
22.07.2024 | Martin Lísal. FOTO: Zuzana Javůrková

VIDEO: Jsem rád, že to hned napoprvé vyšlo, usmívá se...

J i h l a v a - Na první gól v nové sezóně čekali Zbrojováci jen čtyři minuty. Rychleji to svedl...