Aleš Schuster bude Zbrojovce chybět až šest týdnů

Aleš Schuster bude Zbrojovce chybět až šest týdnů

B r n o - Marodka Zbrojovky, čítající před odjezdem na soustředění tři jména, se během týdenního pobytu v Uherském Brodě bohužel rozrostla. Nejvážnější je zranění Aleše Schustera, který bude Zbrojovce chybět šest týdnů.

Zkušený obránce má natržený podkolenní vaz. "Ukázala to magnetická rezonance. Dostane na čtyři týdny ortézu, poté bude následovat další kontrolní vyšetření a dvoutýdenní rehabilitace," potvrdil informaci MUDr. Milan Novotný.

Lepší je stav Slovince Boštjana Freliha, kterého vyřadil ze soustředění poraněný kotník. "Ultrazvuk ukázal, že má natažený vaz, na týden má nařízený klid a pak podstoupí další kontrolní vyšetření," doplnil Novotný.

Pozitivní je i stav trojice marodů, kteří zůstali v Brně - všichni by se od pondělka měli postupně zapojovat do tréninku. Pavla Košťála trápil zadní stehenní sval, Tomáše Briganta vnitřní postranní vaz v koleni a Jakuba Šurala zánět šlachy kolenního kloubu.

Celé soustředění zvládl Lukáš Zoubele, který podle dohody trenérů a lékařů do zápasů ještě nezasáhl.

další články

PREVIEW: B-tým se představí v dohrávce na hřišti Zlínska
01.04.2025 | Redakce

PREVIEW: B-tým se představí v dohrávce na hřišti...

Rezerva Zbrojovky se pokusí v dohrávce 19. kola Moravskoslezské fotbalové ligy prodloužit jarní...
U12: Vysoká výhra s Třebíčí
Mládež
31.03.2025 | Redakce

U12: Vysoká výhra s Třebíčí

B r n o - Také v kategorii U12 dokázali Zbrojováci Třebíč přehrát, a to vysoko 9:1. I v tomto...
U13: O rok mladší Zbrojováci porazili Třebíč
Mládež
30.03.2025 | Redakce

U13: O rok mladší Zbrojováci porazili Třebíč

B r n o - Mladší žáci o víkendu hostili Třebíč. V kategorii U13 nastoupili na straně Zbrojovky opět...