VIDEO: Pojďte s námi darovat krev!

VIDEO: Pojďte s námi darovat krev!

B r n o - Chodíte darovat krev, nebo byste rádi začali? Pak tu pro vás máme další možnost - ve středu 4. září totiž chystáme další pokračování projektu Daruj krev se Zbrojovkou!

Oč konkrétně jde, už možná z minulých akcí víte. Vždy jednou za půl roku pomáhají hráči Zbrojovky na Transfúzním a tkáňovém oddělení FN Brno s darováním krve. Rozdělí se na dvě skupiny, podílí se na administrativní činnosti a poskytují podporu dárcům přímo na sále.

Vše vypukne jako obvykle v osm hodin, scházet nebudou ani naši partneři. Radio Kiss má pro vás i tentokrát nachystanou sladkou i slanou snídani, Pojišťovna VZP zase zdravou svačinu a AZ Servis losování o fitness hodinky.

Odměnou pro dárce budou také lístky na atraktivní domácí utkání s Líšní (14. září).

V loňském říjnu se nám v Bohunicích podařilo stanovit rekord v počtu 140 dárců, z čehož 24 bylo prvodárců. Na jaře jsme toto číslo nepřekonali, zkusíme to tedy znovu ve středu!

Vzhledem k dopolednímu termínu je pro pracující nutné požádat zaměstnavatele o volno - dárcovství krve je v legislativě České republiky uvedeno v řadě obecně závazných právních přepisů, jejichž společným jmenovatelem je úkon ve veřejném zájmu.

A nezapomeňte také, že z organizačních důvodů je nezbytné se k odběru objednat, a to na bezplatné lince 800 900 097 (neplatí pro prvodárce). Více informací zde.

Hlavním smyslem akce Daruj krev se Zbrojovkou je propagace dárcovství a nábor prvodárců. Spolupráce klubu s Transfuzním a tkáňovým oddělením FN Bohunice trvá od září 2013.

další články

PREVIEW: Na druhý pokus do Ústí! Zbrojovku čeká restart jara
A-tým
27.05.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: Na druhý pokus do Ústí! Zbrojovku čeká...

B r n o - V březnu jsme se na sever nakonec nevydali, teď už to snad konečně vyjde! Z 18. kola...
Dreksa o jarní dohrávce: Bude to náročné, ale pro všechny stejné
A-tým
27.05.2020 | Martin Lísal

Dreksa o jarní dohrávce: Bude to náročné, ale pro...

B r n o - Stoper Pavel Dreksa si odbyl ostrou premiéru v březnu proti Sokolovu, na další duel ovšem...
Trenér Machálek před utkáním v Ústí nad Labem
A-tým
26.05.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek před utkáním v Ústí nad Labem

B r n o - Podruhé během dvou měsíců chystá trenér Machálek své svěřence na utkání v Ústí nad Labem....