PREVIEW: Zbrojovka míří do Jihlavy!

PREVIEW: Zbrojovka míří do Jihlavy!

B r n o - FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA nabízí v rámci 30. kola bonbónek v podobě souboje dvou týmů, které se probily do baráže. Třetí Zbrojovka se v sobotu 25. května od 15 hodin představí na hřišti druhé Jihlavy.

První souboj sezóny vyzněl pro Jihlavu, která v Brně přesvědčivě zvítězila 3:1. Nyní je tedy na programu odveta, která už nemůže s tabulkovým postavením soupeřů pohnout. Neznamená to ovšem, že by oba tábory nepřikládaly zápasu důležitost.

"Jsme neustále uprostřed procesu, který pokračuje dál a dál, rozhodně jej nehodláme přerušovat jen proto, že v uvozovkách o nic nejde. Jde o prestiž, jedná se o souboj dvou týmů, které se dostaly do baráže a budou se před ní chtít co nejlépe naladit, ukázat kvalitu," řekl před cestou na Vysočinu trenér Šustr.

Ten pro utkání nemůže počítat s Janem Sedlákem, kterého zítra čeká operace menisku. "Běhat začal Laďa Krejčí, jinak by měli být k dispozici všichni hráči. V plném tréninku už je Michal Škoda," připomněl Šustr návrat kanonýra, který se zranil v první půli utkání s Hradcem Králové.

Zbrojovce se v Jihlavě dlouhodobě nedařilo, první výhru zde dobyla až v minulé sezóně. Na sklonku podzimu tu dvakrát skóroval Michal Škoda a trefil tak výhru 2:0. V zimě pak Zbrojováci v přípravném utkání vyhráli 4:0.

další články

Zbrojovka v oslabení vydřela výhru ve Vítkovicích, rozhodl Fousek!
A-tým
04.06.2020 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v oslabení vydřela výhru ve Vítkovicích,...

B R N O - Ke dvacátému utkání F:NL zajížděla Zbrojovka na hřiště Vítkovic. Brňané šli rychle do...
VIDEO: Sestřih utkání s pražskou Duklou (0:0)
A-tým
04.06.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s pražskou Duklou (0:0)

B r n o - V 19. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hostila Zbrojovka pražskou Duklu. I přes řadu šancí duel...
PREVIEW: Zbrojovka míří do Vítkovic
A-tým
03.06.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: Zbrojovka míří do Vítkovic

B r n o - Druholigový program pokračuje neúprosně dál. Zbrojovka má před sebou další utkání, ve...