neděle 14.4.2019

1 Táborsko
2 Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.2019

3 Zbrojovka Brno
1 Pardubice
23.kolo

neděle 21.4.2019

2 Varnsdorf
0 Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5., 10:15

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

úterý 7.5., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 18.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5., 17:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Teplo, příjemné prostředí, minimum komplikací. Soustředění splnilo účel, hlásí Šustr

Teplo, příjemné prostředí, minimum komplikací. Soustředění splnilo účel, hlásí Šustr

B r n o - Týden na Maltě uplynul jako voda, od pondělí se Brňané vrací na umělou trávu. Čeká je ještě více než měsíc tvrdé přípravy a čtyři zápasy. Nejprve se ale s trenérem Šustrem ohlédneme za průběhem zimního soustředění.

27.01.2019 | Martin Lísal

 

Brňané strávili na Maltě týden, sehráli tři zápasy, v nichž pokaždé zvítězili s celkovým skóre 8:1. Počasí jim také celkem přálo a až na jeden přeložený trénink nemuseli řešit žádné komplikace.

Trenére, jak zní hodnocení právě skončeného týdenního soustředění na Maltě?
Soustředění bylo trochu specifické v tom, že se zápasy hrály obden. To částečně nabourává tréninkový proces, ale my se tomu přizpůsobili a více se zaměřili na to, jak jsou hráči schopní reagovat v zápasech. Tím to bylo trochu jiné, než to bývá. Splnilo to účel, byli jsme v teple, v příjemném prostředí, s dobrým ubytování, na trávě. Podmínky byly výborné. Zahráli jsme si proti Slovanu, což je zajímavý a pestře složený tým, místní celek Hibernians zase prezentoval trochu jiný styl a také to bylo prospěšné. Navíc se nám vyhnuly zdravotní problémy, až na Vraštila, který nějaké menší potíže ke konci soustředění měl.

Co se týče hotelu San Antonio, i ten plně vyhovoval?
Měl všechno, co by měl mít, a to na výborné úrovni. Ani po téhle stránce tomu nemám co vytknout.

Byli jste pohromadě týden, dá se za tu dobu o hráčích zjistit i něco nového, co třeba při denním režimu nezjistíte?
I k tomuhle podobné akce slouží. Osobně už jsem tým znal poměrně dobře, takže jsem neobjevil nic, co by mne zásadně překvapilo. Ale nějaké nové věci při takovém pobytu vždycky zjistíte. Týden je z mého pohledu tak akorát, od pátku do pátku je ideální čas.

Pozitivem je také to, že se do hry zapojili i hráči, kteří v úvodu přípravy po zranění ještě nehráli. Byli jste spokojení s jejich vytížením?
Jsme pochopitelně rádi, že kluci, kteří měli z nějakého důvodu pozvolnější vstup do přípravy, do hry naskočili a odehráli solidní porci minut. A navíc že se nikdo vážněji nezranil, to je vždycky jenom dobře.

Jak teď budou vypadat nejbližší dny a týdny?
Ještě minimálně dva týdny se do toho budeme hodně opírat, na standardní zápasový režim přejdeme zhruba od půlky února. Čekají nás čtyři zápasy, těžko odhadovat, v jakých podmínkách. To se v tomto období vždycky liší. Minimálně v Nitře bychom měli hrát na přírodní trávě.

Na soustředění vás bylo dvacet, tři hráči zůstali v Brně. Jakou další představu ohledně podoby kádru máte?
Po sobotním individuálním tréninku se sejdeme v pondělí, postupně se zapojí i marodi, kteří zůstali v Brně. Tonda Růsek, Ondra Pachlopník a Dominik Kříž. Co se týče kádru, pracujeme s tím, co máme. A v průběhu února se uvidí, jestli se nám podaří ještě někoho přivést nebo jestli někdo odejde na hostování, což by se prioritně týkalo mladých hráčů.

Díky za rozhovor!

 

Aktuality

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

28.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 2. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

10.3.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v měsíci březnu v úterý uzavřen (konkrétně se jedná o 12., 19. a 26 března). K dispozici bude v ostatních prodejních dnech, tj. v pondělí a ve čtvrtek. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz