Do Rakouska odjede čtyřiadvacítka hráčů

Do Rakouska odjede čtyřiadvacítka hráčů

V neděli vyrazí A-tým Zbrojovky na týdenní soustředění do rakouského Heiligenkreuzu. Ještě předtím však Brňané sehrají v sobotu od 17 hodin v Moravské Třebové další přípravné utkání s Hradcem Králové.

Do Rakouska by mělo odjet čtyřiadvacet fotbalistů. Na předběžném seznamu už nejsou Radek Buchta a Rostislav Šamánek, kteří sice v týdnu ještě s týmem trénovali, ale do užšího kádru se neprobojovali a měli by odejít na hostování.

Do začátku ligové soutěže, kterou Zbrojovka zahájí v sobotu 28. července od 19 hodin na Slovácku, ještě Brňané odehrají čtyři přípravná utkání. To první už v sobotu od 17 hodin v Moravské Třebové s Hradcem Králové, další tři je čekají v Rakousku. V úterý s bosenskou Slavijí Sarajevo, ve středu s maďarským Kaposvárem a v sobotu s izraelským vicemistrem Hapoel Tel Aviv.

Celá výprava bude během soustředění ubytována v hotelu Gasthof Pummer v městečku Heiligenkreuz im Lafnitztal, ležícím u maďarských hranic nedaleko Štýrského Hradce.

Předpokládaný kádr pro soustředění v Rakousku

Martin Doležal, Václav Hladký, Radek Petr - Petr Buchta, Martin Husár, Alois Hyčka, Josef Kaufman, Miroslav Král, David Pašek, Luděk Pernica, Josip Šoljič - Lamine Fall, Petr Glaser, Lukáš Křeček, Milan Lutonský, Pavel Mezlík, Lukáš Michna, Martin Sus, Pavel Zavadil - Milan Halaška, Milan Jurdík, Petr Nekuda, Petr Švancara, Stanislav Vávra

další články

Trenér Machálek po utkání v Prostějově
11.07.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po utkání v Prostějově

B r n o – Na mokrém terénu a v deštivém počasí Zbrojovce po dvou koncertech zvlhl střelecký prach,...
Zbrojovka v Prostějově trefovala jen tyče a po remíze skončí druhá
A-tým
11.07.2020 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v Prostějově trefovala jen tyče a po remíze...

B R N O - Zbrojovka zajížděla na hřiště Prostějova bojovat o naději, navzdory zajímavým možnostem...
PREVIEW: Zbrojovka míří do Prostějova
A-tým
10.07.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: Zbrojovka míří do Prostějova

B r n o - Už jen dva zápasy sehrají Zbrojováci v letošním ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V sobotu je...