Kaufmanovo hostování je potvrzené

Kaufmanovo hostování je potvrzené

Zkušený obránce Josef Kaufman bude na podzim zřejmě největší posilou brněnské defenzivy. Vedení Zbrojovky se dohodlo s pražskou Slavií na půlročním hostování s opcí.

Osmadvacetiletý stoper má na svém kontě 109 prvoligových zápasů, dalších 17 přidal v norské a slovenské nejvyšší soutěži během dvou půlročních působení ve Vikingu Stavanger, resp. Spartaku Trnava. Za Zbrojovku odehrál už tři přípravná utkání, to poslední s Baníkem Ostrava dokonce s kapitánskou páskou. "Se Slavií jsme se dohodli na hostování do 31. ledna 2013 s opcí," potvrdil Kaufmanův definitivní příchod sportovní ředitel Zdeněk Kudela.

Blízko konečné dohodě jsou i jednání ohledně dalších hráčů, kteří se Zbrojovkou už delší dobu trénují. "Smlouvu s Martinem Husárem bychom měli dotáhnout v pátek. Dnes jsme posílali patřičné dokumenty do Razgradu, s nímž jsme domluveni na přestupu Radka Petra. Na přestup by měl přijít i Alois Hyčka s Ústí nad Labem, jenž sice stále dohání tréninkové manko po operaci kolena, ale jsem přesvědčen, že nám pomůže. Dolaďujeme také hostování Milana Jurdíka ze Sparty Praha a zatím s námi zůstává nadále i další útočník Petr Nekuda z Olomouce. U něho se rozhodneme v pátek, jestli s námi odjede i na soustředění do Rakouska," uvedl Kudela.

další články

Trenér Machálek po utkání v Prostějově
11.07.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po utkání v Prostějově

B r n o – Na mokrém terénu a v deštivém počasí Zbrojovce po dvou koncertech zvlhl střelecký prach,...
Zbrojovka v Prostějově trefovala jen tyče a po remíze skončí druhá
A-tým
11.07.2020 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v Prostějově trefovala jen tyče a po remíze...

B R N O - Zbrojovka zajížděla na hřiště Prostějova bojovat o naději, navzdory zajímavým možnostem...
PREVIEW: Zbrojovka míří do Prostějova
A-tým
10.07.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: Zbrojovka míří do Prostějova

B r n o - Už jen dva zápasy sehrají Zbrojováci v letošním ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V sobotu je...