Ve čtvrtek zahájí první tým přípravu na novou sezonu, už v neděli hraje v Líšni!

Ve čtvrtek zahájí první tým přípravu na novou sezonu, už v neděli hraje v Líšni!

Konec dovolené. Ani ne tři týdny uplynuly od posledního zápasu uplynulého ročníku Gambrinus ligy a o slovo se už začíná hlásit příprava na nový ročník Synot ligy. Zbrojovka má první sraz plánován na čtvrtek 19. června.

V 15 hodin přivítá trenér Kotal širší kádr hráčů, s nimiž začne přípravu. Během zítřka zveřejníme konkrétní seznam fotbalistů, přineseme i hlasy trenéra Václava Kotala, sportovního ředitele Zdeňka Kudely a v dalších dnech i rozhovory s hráči. Pokud se už nemůžete dočkat prvního zápasu, tak si v kalendáři zarezervujte tuto neděli. Zbrojovka se představí v Líšni v rámci oslav 90 let tamní kopané proti domácímu A týmu. Začátek utkání je v 15 hodin.

Zbrojovka ovšem bude „vidět“ i jinde po Brně. V pátek a v sobotu se koná v Galerii Vaňkovka Veletrh aktivit, v němž má náš fotbalový klub své stálé a pevné místo. Na stánku v galerii si adepti míče kopaného mohou vyzkoušet své dovednosti, odměnou jim budou nejen suvenýry Zbrojovky, ale i potvrzený kupón na zmrzlinu zdarma. Akce se koná v pátek od 15 do 19 hodin a v sobotu od 12 do 19 hodin. V pátek se fotbalová Zbrojovka zúčastní i sportovního dne v Řečkovicích v areálu ZŠ Novoměstská (15-18 hodin), kde proběhnou mj. dovednostní soutěže o ceny a sladká odměna prý nikoho nemine.

Další prezentací Zbrojovky bude Den otevřených dveří na Krajském úřadě Jihomoravského kraje v pondělí 23. června. Zbrojovácký čas nastane krátce po poledni, od 12.45 hodin budou rozdávat své podpisy opory týmu Pavel Zavadil, Václav Hladký, Aleš Schuster, David Pašek a Marek Kaščák. Přijďte si na Žerotínovo náměstí pro podpisy zbrojováků a nahlédnout do prostor, odkud se „řídí“ jižní Morava. Budete vítáni!

V úterý a ve středu budou Zbrojováci hosty tradičního turnaje Vítámvás Cup ve stiga hokeji, který proběhne na Střední škole F. D. Roosevelta pro tělesně postižené na Křižíkově ulici v Králově Poli od 9 do 13 hodin.

další články

PREVIEW: Zbrojovka míří do Vítkovic
A-tým
03.06.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: Zbrojovka míří do Vítkovic

B r n o - Druholigový program pokračuje neúprosně dál. Zbrojovka má před sebou další utkání, ve...
VIDEO: Vrtulníkem na utkání s Duklou!
A-tým
02.06.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Vrtulníkem na utkání s Duklou!

B r n o - Maturitní zkouška na Kladně končí ve tři, zápas s Duklou začíná v sedm, v cestě stojí D1....
Na Tribuně Štatl můžete sledovat i duel ve Vítkovicích!
A-tým
02.06.2020 | Martin Lísal

Na Tribuně Štatl můžete sledovat i duel ve...

B r n o - Třetí zápas po obnovení soutěže, třetí díl Tribuny Štatl! Také ve čtvrtek můžete v...