Získejte více výhod s oficiálním fanklubem

Získejte více výhod s oficiálním fanklubem

Klub FC Zbrojovka Brno ve spolupráci s oficiálním fanklubem Zbrojováci připravil další výhody pro nejvěrnější fanoušky. Být jeho členem se pro věrné fanoušky vskutku vyplatí.

Občanské sdružení Zbrojováci chce po postupu A-týmu do Gambrinus ligy rozšířit své řady a svým členům nabízí řadu výhod. V souvislosti s nově vzniklou Kartou zbrojováka je proto pro zájemce výhodnější stát se zároveň členem fanklubu. Členský poplatek je 250 korun, přičemž každý člen fanklubu má po jeho zaplacení nárok na Kartu zbrojováka zdarma.

Kromě benefitů spojených s Kartou Zbrojováka jsou pro členy fanklubu připraveny další výhody, jako například desetiprocentní sleva na nákup permanentky, možnost získání vstupenek na venkovní utkání zdarma, organizované výjezdy, účast na každoročním fotbalovém turnaji členů fanklubu, po vytvoření divize fanoušků vlajka zdarma (minimální počet pěti členů z jedné obce či městské čtvrti), pro prvních dvacet přihlášených kšiltovka zdarma atd.

Dále Zbrojováci chystají na novou sezonu i věrnostní program "Zbroják", v němž čekají další odměny na nejpilnější návštěvníky zápasů Zbrojovky, a akci "90 minut fanatikem", která má za účel rozšíření fanouškovského kotle. O těchto projektech přineseme na našem webu více informací během příštího týdne.

další články

Vítkovice, třetí minuta, roh. Čas pro Petera Štepanovského!
A-tým
06.06.2020 | Martin Lísal

Vítkovice, třetí minuta, roh. Čas pro Petera...

B r n o – Na stadionu ve Vítkovicích běží třetí minuta, Zbrojovka zahrává rohový kop – a Peter...
Tribuna Štatl fandí proti Třinci!
A-tým
05.06.2020 | Martin Lísal

Tribuna Štatl fandí proti Třinci!

B r n o - V neděli sehrají Zbrojováci další zápas, v pořadí už čtvrtý po restartu soutěže. Od 17...
Střelec Fousek: Na penaltu jsem si věřil
A-tým
05.06.2020 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Střelec Fousek: Na penaltu jsem si věřil

O s t r a v a - Čtyři góly, z toho tři vítězné. Z Adama Fouska se stává expert na rozdílové trefy,...