Béčko podlehlo v Kroměříži

K r o m ě ř í ž - Béčko Zbrojovky vyšlo potřetí v řadě bodově naprázdno. Na hřišti Kroměříže prohrávalo po půli gólem z penalty, domácí pak po pauze přidali další branky a zvítězili 4:0.

V sestavě domácích nastoupili i dva odchovanci Zbrojovky - Dominik Kříž a David Moučka. První z nich otevřel z penalty skóre utkání a zajistil Kroměříži poločasové vedení.

Krátce po zahájení druhé půle přidal další gól Holík, poté se znovu trefil Kříž a čtvrtý zásah obstaral Cupák. Brňané tak potřetí za sebou vyšli bodově naprázdno, šanci na reparát budou mít příští neděli doma v Bystrci proti Hlubině.

V závěru utkání si své první starty ve třetí lize připsali Hříba, Haminger a Mezník (druzí dva jmenovaní jsou dorostenci, ročník 2006 a 2007).