pátek 8.11.2019

5 Zbrojovka Brno
0 Prostějov
15.kolo

sobota 23.11.2019

1 Pardubice
2 Zbrojovka Brno
16.kolo

pátek 10.1.2020

2 FK Blansko
7 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 18.1., 13:00

Dunajská Streda
Zbrojovka Brno
TL

neděle 19.1., 10:30

Nitra
Zbrojovka Brno
TL

středa 22.1., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
TL

sobota 25.1., 10:00

Zbrojovka Brno
Baník Ostrava
TL

pondělí 27.1.

???
Zbrojovka Brno
TL

středa 29.1., 18:00

???
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 8.2.

Trenčín
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 15.2., 11:00

Zbrojovka Brno
Podbrezová
příp.

středa 19.2.

Petržalka
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 22.2., 10:00

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

pátek 28.2., 17:00

Zbrojovka Brno
Pardubice
příp.

pátek 6.3., 19:00

Zbrojovka Brno
Sokolov
17.kolo

sobota 14.3.

Ústí n. L.
Zbrojovka Brno
18.kolo

pátek 20.3., 19:00

Zbrojovka Brno
Dukla Praha
19.kolo

sobota 4.4.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
20.kolo

pátek 10.4., 19:00

Zbrojovka Brno
Třinec
21.kolo

středa 15.4.

SK Líšeň
Zbrojovka Brno
22.kolo

neděle 19.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
23.kolo

sobota 25.4.

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
24.kolo

středa 29.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
25.kolo

sobota 2.5.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
26.kolo

pátek 8.5., 19:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
27.kolo

středa 13.5.

Vyšehrad
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 16.5.

Prostějov
Zbrojovka Brno
29.kolo

sobota 23.5.

Zbrojovka Brno
Vlašim
30.kolo

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

17.1.PREVIEW: Zbrojovka v Tipsport lize vyzve Dunajskou StreduDAC - BRN, 8.kolo | Martin LísalB r n o - Fotbalisté Zbrojovky vstoupí o víkendu do bojů v zimní Tipsport lize. Prvním soupeřem bude třetí tým slovenské ligy Dunajská Streda, duel můžete sledovat živě na YouTube kanálu soupeře.
17.1.Do Zbrojovky míří gólman Šustr z Líšně, opačným směrem putuje Pavel HalouskaMartin LísalB r n o - Na trase mezi Srbskou a Kučerovou dochází k dalšímu pohybu. Do Zbrojovky míří devětadvacetiletý gólman Martin Šustr z Líšně, opačným směrem putuje o pět let mladší Pavel Halouska. Oba gólmani by měli v nových klubech chytat už tento víkend.
16.1.Michal Ševčík: Každý den s "áčkem" se snažím využítMartin Lísal. FOTO: Petr NečasB r n o - Když se Zbrojováci někam přepravují vlastními auty, musí si Michal Ševčík hledat řidiče - osmnáct mu bude teprve v létě. Suverénně nejmladší hráč v brněnské kabině zažívá svou první přípravu s "áčkem", za sebou už má i první zápas mezi muži. O své dosavadní dojmy se podělil v následujícím rozhovoru.
15.1.VIDEO: Středeční trénink v posilovněMartin LísalB r n o - Zimní příprava Zbrojováků se v lednu skládá z několika částí. Jednou z nich je pochopitelně i posilovna. Tu mají Brňané v tomto týdnu na programu dvakrát.
14.1.Všechno nejlepší, Zbrojovko!Martin LísalB r n o - Sobota, 14. leden, rok 1913. Nejvýznamnější den v historii Zbrojovky - tehdy se totiž v židenickém hostinci u Machů začal psát dlouhý příběh klubu, který právě dnes slaví 107. výročí od založení.
14.1.VIDEO: Úterní trénink v ŘečkovicíchRedakceB r n o - Po volném víkendu se Zbrojováci naplno vrhli do druhého týdne přípravy. Zatímco v pondělí je čekala hala a terén, dnes měli na programu trénink na umělce v Řečkovicích.
13.1.Program týmů Zbrojovky v týdnu od 13. do 19. lednaMartin LísalB r n o - V dalším lednovém týdnu se pomalu rozjíždí kolotoč přípravných utkání a turnajů. Áčko po premiéře v Blansku vstoupí do Tipsport ligy, a to hned dvojicí zápasů na Slovensku. Dorostenci změří síly s Trenčínem a zajímavé konfrontace čekají i na žáky a přípravky.
12.1.ŽIVĚ: Turnaj O pohár hejtmana Jihomoravského kraje ovládl BaníkMartin LísalB r n o - V maloměřické sportovní hale dnes od rána zápolilo osm žákovských týmů v 18. ročníku mezinárodního halového turnaje O pohár hejtmana Jihomoravského kraje. Průběh turnaje jste mohli sledovat živě na Zbrojovka TV! Zbrojovka v boji o finále podlehla Baníku a obsadila třetí příčku, Baník nakonec celé klání ovládl.
11.1.Fousek po Blansku: Bylo to náročné, máme toho hodně v noháchBLA - BRN 2:7, 7.kolo | Martin LísalB l a n s k o - Prvním střelcem Zbrojovky v roce 2020 se stal Adam Fousek, na hřišti Blanska se krátce po zahájení druhé půle postaral o kontaktní gól. A nešlo o gól ledajaký - Fousek překonal Záleského patičkou.
10.1.STUDIO FLINTA: Rozhovor s Pavlem Dreksou!Martin LísalB r n o - Oblíbený pořad STUDIO FLINTA pokračuje i v roce 2020! Na rozhovor s Monikou Čuhelovou tentokrát dorazil stoper Pavel Dreksa. A témat bylo opravdu hodně - angažmá v Ázerbájdžánu, světový šampionát dvacítek či vzpomínky na nešťastný souboj s Petrem Švancarou v roce 2012. Patnáctý díl stojí za to!
10.1.Na úvod přípravy výhra, Zbrojováci zlomili Blansko sedmigólovou smrštíBLA - BRN 2:7, 7.kolo | Martin Lísal. FOTO: Petr NečasB l a n s k o - Zbrojováci vstoupili do kolotoče přípravných zápasů výhrou. Na umělce v Blansku sice po půli prohrávali 0:2, pak ale sedmi góly během 25 minut obrátili skóre ve svůj prospěch a zvítězili 7:2.
10.1.Trenér Machálek po utkání v BlanskuBLA - BRN 2:7, 7.kolo | Martin LísalB r n o - Po první půli přípravného utkání v Blansku svítilo na světelné tabuli skóre 2:0, během krátké přestávky tak měli Zbrojováci o čem hovořit. Evidentně to zabralo, sedmi góly totiž duel otočili a zvítězili. Jak hodnotil vstup do přípravy kouč Machálek?
9.1.David Moučka míří na hostování do VyškovaMartin LísalB r n o - Dvacetiletý záložník David Moučka zahájil přípravu ve Vyškově. V desátém týmu Moravskoslezské fotbalové ligy by měl hostovat do konce sezóny.
9.1.PREVIEW: Prvním zimním soupeřem bude v pátek BlanskoBLA - BRN 2:7, 7.kolo | Martin LísalB r n o - První týden přípravy vyvrcholí v pátek 10. ledna úvodním zápasovým testem. Brňané se od 16 hodin představí na hřišti Blanska, vedoucího týmu MSFL s řadou bývalých Zbrojováků v sestavě!
8.1.V neděli proběhne 18. ročník turnaje O pohár hejtmana Jihomoravského krajeMartin LísalB r n o - Je už tradicí, že mládežnický fotbalový rok symbolicky zahajuje mezinárodní halový turnaj O pohár hejtmana Jihomoravského kraje. V maloměřické hale nás v neděli 12. ledna čeká již 18. ročník tohoto klání, jehož formát prošel proti minulým rokům změnami.
8.1.VIDEO: Středeční odpolední tréninkMartin LísalB r n o - Zimní příprava dnes pokračovala třetím dnem. Zatímco odpoledne se Zbrojováci potili v posilovně, odpoledne se opět vydali na řečkovickou umělku. A nechyběla u toho opět ani kamera Zbrojovka TV.
8.1.Čermák po přestupu: Neváhal jsem ani vteřinuMartin LísalB r n o - Jednou ze zimních posil je i slovenský záložník Adrián Čermák. Ten shodou okolností nejde do úplně neznámého prostředí - ve Zbrojovce se pokoušel uspět už v létě na týdenních testech.
7.1.Obránce Petr Pavlík bude na jaře hostovat v týmu FK PohronieMartin LísalB r n o - Obránce Zbrojovky Petr Pavlík odchází na hostování s opcí do slovenského prvoligového FK Pohronie. Dvaatřicetiletý stoper by tu měl strávit zbytek letošní sezóny.
7.1.Trenér Machálek: Všichni máme společný cílMartin LísalB r n o - Trenér Machálek včera zahájil svou první zimní přípravu ve Zbrojovce. Při této příležitosti krátce pohovořil o skladbě kádru, formátu přípravy a tématech, probíraných před prvním tréninkem v kabině.
7.1.VIDEO: Úterní trénink v terénuMartin LísalB r n o - Druhý den přípravy je minulostí. Na Zbrojováky čekaly dvě tréninkové jednotky - dopoledne v hale, odpoledne v terénu. A zhruba dvanáctikilometrový výběh vám přiblíží naše outdoorová kamera.
6.1.VIDEO: Zbrojováci dnes zahájili zimní přípravu!Martin LísalB r n o - Startujeme! Hráči Zbrojovky zahájili dnes dopoledne přípravu na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Po přivítání čeká na hráče první trénink na řečkovické umělce.
6.1.Zbrojovácký Fanshop znovu otevře 14. lednaMartin LísalB r n o - Oficiální zbrojovácký Fanshop je po vánoční smršti v tomto týdnu uzavřen, od 14. ledna pak bude mít otevřeno každé úterý a čtvrtek od 13:00 do 18:30.
6.1.Tomáš Požár: Jsme teprve na začátku, tým nepovažujeme za uzavřenýMartin LísalB r n o - Dneškem započala Zbrojovákům zimní příprava. Na přelomu roku prošel tým určitou obměnou, která podle sportovního manažera Tomáše Požára není ještě definitivní. Více už zazní v prvním rozhovoru, který na startu přípravy vznikl.
5.1.Zbrojováci v pondělí zahájí zimní přípravuMartin LísalB r n o - V pondělí 6. ledna se do zbrojovácké kabiny vrátí fotbalový život - první tým zahájí přípravu na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V kabině se objeví i nové tváře.
3.1.STUDIO FLINTA: Dalším hostem bude obránce Pavel Dreksa!Martin LísalB r n o - První STUDIO FLINTA v roce 2020 už se chystá! Pozvání Moniky Čuhelové tentokrát přijala první zimní posila Zbrojovky - obránce Pavel Dreksa. A odpovídat bude jako obvykle i na vaše otázky!
3.1.Do Zbrojovky přicházejí Hladík a Čermák z LíšněMartin LísalB r n o - Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno dnes definitivně stvrdil dohodu s partnerským klubem SK Líšeň o transferu Jana Hladíka a Adriána Čermáka. Oba hráči se k týmu připojí v pondělí na startu přípravy, v tuto chvíli se dotahují administrativní detaily.
31.12.S váhou problém naštěstí nemám, usmívá se Eismann po svátcíchMartin LísalB r n o - Zbrojovka sehrála za rok a půl ve druhé nejvyšší soutěži 46 ligových duelů, k tomu dvě barážové bitvy. A ani jednou nechyběl v zápise o utkání Pavel Eismann. Opravdu unikátní bilance pětatřicetiletého beka!
30.12.SOUHRN: Zbrojováci na hostováníMartin LísalB r n o - Během fotbalového podzimu zamířili postupně čtyři kmenoví hráči Zbrojovky na hostování. Všichni čtyři vypomáhali partnerské Líšni, jeden z nich ovšem následně zamířil o ligu výš.
27.12.Celý podzim jsme šli postupně nahoru, je přesvědčený Tonda RůsekMartin LísalB r n o - V minulé sezóně vstřelil sedm branek, letos jich má po podzimu na kontě pět. Zbrojovák Tonda Růsek je na dobré cestě překonat loňskou metu, k tomu nakoukl poprvé do reprezentace U21. Jak hodnotí podzim a co čeká od jarní části?
23.12.Příjemné vánoční svátky a pohodový a šťastný rok 2020!KlubB r n o - Vážení přátelé, příznivci a partneři, zbrojovácká rodino - přejeme vám co nejpříjemnější prožití nadcházejících svátečních dní a šťastný, pohodový a úspěšný rok 2020!
 

Aktuality

29.11.2019

Prosba o vyplnění dotazníku

Náš odchovanec a hráč FK Blansko Martin Sedlo kromě fotbalu stíhá i studium na vysoké škole, kde se aktuálně věnuje magisterské práci. V této souvislosti prosí fanoušky Zbrojovky o vyplnění krátkého dotazníku. Dotazník najdete zde.

6.11.2019

Po Zbrojovce na basket!

Se vstupenkou na zápas Zbrojovka Brno – 1. SK Prostějov můžete zdarma navštívit utkání nejvyšší basketbalové soutěže mužů mezi mmcité1 Basket Brno a BK Opava, které se hraje ve středu 13. 11. od 20:00 na brněnském Kampusu. Bližší informace najdete na www.basketbrno.cz.

24.10.2019

Béčko znovu na Srbské

Také utkání 12. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Žďárem nad Sázavou (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

10.10.2019

Béčko na Srbské

Utkání 10. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Bystřicí nad Pernštejnem (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

9.10.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude ve čtvrtek 10. října uzavřen. Důvodem je konání akce Bitva na Moravském poli, kde bude od 16 hodin k dispozici stánek se sortimentem Fanshopu.

24.9.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 26. září z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

13.9.2019

Endl a Jambor v repre

Zbrojováci Lukáš Endl a David Jambor byli nominováni do reprezentace U17 pro první fázi kvalifikace na evropský šampionát ve Finsku. Tým kouče Radka Bejbla vyzve v boji o postup kromě domácího celku ještě Bosnu a Moldavsko.

12.9.2019

Termín MOL Cupu

Utkání 3. kola MOL Cupu na hřišti Jablonce sehrajeme po dohodě klubů v úterý 1. října v 16:30.

12.9.2019

S Hradcem v sobotu

Utkání 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Hradci Králové sehrajeme s ohledem na další termíny v sobotu 28. září v 18:30.

29.8.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 29. srpna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2020 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz