neděle 9.4.2017

3 Sparta Praha
2 Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4.2017

2 Zbrojovka Brno
0 Jablonec
24.kolo

sobota 22.4.2017

2 Zbrojovka Brno
3 Mladá Boleslav
25.kolo

pátek 28.4., 18:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

neděle 7.5., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5., 15:00

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5., 17:00

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Realizační týmy

Aktuální k 17.2. 2017

Šéftrenér mládeže
Luděk Zajíc
Sekretář mládeže
Pavel Juračka
Trenér brankářů
Josef Hron
Trenér brankářů
Radim Vlasák
Kondiční trenér
Jan Vích
Kondiční trenér
Milan Šipl
Masér, kondiční trenér
Josef Mlčuch
FyzioterapeutMatej Ondrejka
Fyzioterapeut přípravky
Jana Smejkalová
Fyzioterapeut (externě)
Ivan Janský

U-19 (starší dorost "A")

Šéftrenér dorostu
Pavel Šustr
Trenér
Petr Maléř
Asistent trenéraDavid Šural
Asistent trenéra
Radim Vlasák

U-17 (mladší dorost "A")

TrenérJaroslav Ondra
Asistent trenéraPetr Zoufalý ml.
Vedoucí mužstva
Petr Zoufalý st.

U-16 (mladší dorost "B")

TrenérVladan Horák
Asistent trenéraRadek Toman
Vedoucí mužstva
Petr Zoufalý st.

U-15 (starší žáci "A")

Trenér a šéftrenér žáků
Tomáš Kolouch
Asistent trenéraJiří Kučera
Masér
Jan Ondryáš

U-14 (starší žáci "B")

TrenérFilip Duroň
Asistent trenéraMartin Fučík
Masér
Jan Ondryáš

U-13 (mladší žáci "A")

TrenérRadek Talafa
Asistent trenéra
Jiří Huška
MasérJan Ondryáš

U-12 (mladší žáci "B")

TrenérPetr Opletal
Asistent trenéraJiří Tichý
Masér
Jan Ondryáš

U-11 (mladší žáci "C")

Trenér
Josef Dvořáček
Asistent trenéraTomáš Němčanský
Vedoucí mužstva
Zdeněk Skoumal

U-10 (starší přípravka)

TrenérRadim Bubeníček
Asistent trenéraJosef Havel

U-9 (mladší přípravka "A")

TrenérLukáš Adamec
Asistent trenéraJan Čoupek

U-8 (mladší přípravka "B")

TrenérMichal Pospíšil
Asistent trenéraMartin Paša
Vedoucí mužstva
Monika Davidová

U-7 (předpřípravka)

Trenér
Asistent trenéraMartin Juris

U-6 (předpřípravka)

TrenérPetr Fruhwirt
Asistent trenéra
 

Aktuality

27.4.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro turnaj UEFA Development Cup (3. až 10. května, Belgie). Mezi náhradníky pak jsou Šimon Žalud, Vojtěch Šmíd a Kvido Formánek.

23.4.2017

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme všechny fanoušky, že oficiální Fanshop Zbrojovky bude v úterý 25. dubna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

20.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Kvido Formánek, Vojta Šmíd, Adam Rolinek a Šimon Žalud byli nominováni do reprezentace Future U16 pro turnaj v Rakousku (23. až 28. dubna).

20.4.2017

Dorost v TCM

Starší dorostenci sehrají svůj zápas proti Hradci Králové (pátek 21. dubna, 11 hodin) oproti původnímu plánu v areálu TCM. Důvodem přesunu jsou zhoršené klimatické podmínky.

18.4.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli povoláni do reprezentace U18 pro turnaj Slovakia Cup (22. až 28. dubna). Zde je čekají zápasy s Irskem, Tureckem a Ruskem, na závěr pak utkání o umístění.

11.4.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Antonín Svoboda, David Kotásek a Enrico Canales byli nominováni do reprezentace U15 pro zápasy s Norskem (16. dubna) a Irskem (20. dubna). Mezi náhradníky figuruje Ondřej Šedivý.

7.4.2017

Jurásek v repre

Zbrojovák David Jurásek odehrál v dresu reprezentačního týmu Future U17 dva zápasy v Belgii. První (výhra 4:1) absolvoval kompletní, ve druhém (remíza 3:3) si připsal závěrečných dvacet minut.

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

16.3.2017

Pohár s Opavou

Pohárové čtvrtfinále na hřišti Opavy sehrajeme nakonec v neděli 26. března ve 12:15. Utkání bude přenášet Česká televize.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz