sobota 4.3.2017

0 Slovácko
0 Zbrojovka Brno
19.kolo

sobota 11.3.2017

0 Zbrojovka Brno
0 Bohemians 1905
20.kolo

neděle 19.3.2017

0 Hradec Králové
0 Zbrojovka Brno
21.kolo

neděle 26.3., 12:15

Opava
Zbrojovka Brno
Pohár Čtvrtfinále

sobota 1.4., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Dukla Praha
22.kolo

neděle 9.4., 17:30

Sparta Praha
Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4., 15:00

Zbrojovka Brno
Jablonec
24.kolo

sobota 22.4., 17:00

Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
25.kolo

sobota 29.4.

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

sobota 6.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5.

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5.

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Tabulka Juniorské ligy 2016/2017

Celková tabulka

P. Tým Z V R P B Skóre RG +/- 
1. FK Mladá Boleslav 21 13 5 3 44 48:30 18 14 
2. FC Zbrojovka Brno 21 13 3 5 42 54:32 22
3. AC Sparta Praha 21 12 2 7 38 52:33 19
4. MFK Karviná 21 10 3 8 33 41:37 4
5. FC Hradec Králové 21 11 0 10 33 36:39 -3
6. Bohemians Praha 1905 20 10 2 8 32 35:39 -4
7. FC Slovan Liberec 21 9 3 9 30 42:32 10 -3 
8. SK Slavia Praha 21 8 5 8 29 28:31 -3 -4 
9. FK Teplice 21 9 2 10 29 27:30 -3 -4 
10. FC Viktoria Plzeň 21 8 3 10 27 38:44 -6 -6 
11. FK Jablonec 20 7 4 9 25 24:35 -11 -2 
12. FK Dukla Praha 19 7 3 9 24 46:46 0 -3 
13. 1.FK Příbram 21 7 3 11 24 40:45 -5 -9 
14. SK Dynamo Č. Budějovice 21 6 5 10 23 27:32 -5 -7 
15. FC Vysočina Jihlava 21 6 4 11 22 32:46 -14 -8 
16. FK Fotbal Třinec 21 3 7 11 16 26:45 -19 -17 

Legenda tabulky

P - Pořadí
Z - Zápasy
V - Výhry
R - Remízy
P - Prohry
Skóre - vstřelené góly: obdržené góly
RG - Rozdíl gólů
B - Body
+/- - plus/mínus (tabulka pravdy)

 

Aktuality

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

16.3.2017

Pohár s Opavou

Pohárové čtvrtfinále na hřišti Opavy sehrajeme nakonec v neděli 26. března ve 12:15. Utkání bude přenášet Česká televize.

14.3.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli nominováni do reprezentace U18. Ta se nejprve ve Španělsku utká se Švýcary (22. března), poté se představí v Nizozemsku (27. března).

10.3.2017

Pohárové utkání v reprepauze

Čtvrtfinále MOL Cupu s Opavou odehrajeme v reprezentační pauze, konkrétně v sobotu 25. března v 19:15. Zápas bude vysílat Česká televize.

10.3.2017

Na Spartě v neděli 9.4.

Utkání 23. kola ePojisteni.cz ligy na hřišti Sparty sehrajeme v neděli 9. dubna v 17:30. Duel vysílá stanice O2 Sport.

9.3.2017

Sokol do Znojma

Zbrojovák Pavel Sokol bude ve zbytku této sezony působit v druholigovém Znojmě.

7.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Lukáš Vorlický a Antonín Svoboda byli nominováni do reprezentace U15 pro dvojzápas v Itálii (14. a 16. března).

6.3.2017

V MOL Cupu do Opavy

Ve čtvrtfinále MOL Cupu se fotbalisté Zbrojovky představí na hřišti Opavy. Oficiálním hracím dnem je 5. duben.

27.2.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro dva přípravné zápasy se Švýcarskem (7. a 9. března). Mezi náhradníky figurují Claude Lhotecký a Kvido Formánek.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz