sobota 4.3.2017

0 Slovácko
0 Zbrojovka Brno
19.kolo

sobota 11.3.2017

0 Zbrojovka Brno
0 Bohemians 1905
20.kolo

neděle 19.3.2017

0 Hradec Králové
0 Zbrojovka Brno
21.kolo

neděle 26.3., 12:15

Opava
Zbrojovka Brno
Pohár Čtvrtfinále

sobota 1.4., 17:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Dukla Praha
22.kolo

neděle 9.4., 17:30

Sparta Praha
Zbrojovka Brno
23.kolo

sobota 15.4., 15:00

Zbrojovka Brno
Jablonec
24.kolo

sobota 22.4., 17:00

Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
25.kolo

sobota 29.4.

Jihlava
Zbrojovka Brno
26.kolo

sobota 6.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Zlín
27.kolo

sobota 13.5.

Příbram
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 20.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
29.kolo

sobota 27.5.

Slavia Praha
Zbrojovka Brno
30.kolo

Změny v kádru - 2016/17

Doplňováno průběžně, aktuální k 8.8.2016

Příchody - podzim 2016

HráčPřestup/HostováníOdkud
Tadas Kijanskas
přestup
Hapoel Haifa
Franci Litsingi
hostování
Sparta Praha
Jan Štohanzl
přestup
Mladá Boleslav
Lukáš Vraštil
přestup
Mladá Boleslav
Petr Rybička
přestup
Chrudim
Vlastimil Veselý
návrat z hostování
Znojmo
Jakub Přichystal
návrat z hostování
Opava
Jan Sedlák
návrat z hostování
Karviná
Jan Polák
přestup
Norimberk

Odchody - podzim 2016

HráčPřestup/HostováníKam
Petr Buchta
konec smlouvy
neznámo
Jan Malík
konec smlouvy
Varna
Pavel Košťál
konec smlouvy
Senica
Lukáš Zoubele
konec smlouvy
Jihlava
Aleš Schuster
konec smlouvy
Prostějov
Martin Chrien
konec hostování
Plzeň / Ružomberok
Martin Doležal
konec smlouvy
trenér brankářů
Miroslav Keresteš
přestup
Mladá Boleslav
Pavel Halouska
hostování
Znojmo
Petr Rybička
hostování
Znojmo
David Štrombach
hostování
Prostějov
Jiří Janoščin
přestup
Třinec
Tomáš Brigant
hostování
Myjava
Josef Čtvrtníček
hostování
B. Bystrica
Václav Klán
hostování
Žižkov
Jiří Floder
hostování
Blansko


 

Aktuality

24.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, David Jambor a Filip Šimeček byli nominováni do reprezentace U14 pro přátelský dvojzápas s Nizozemskem (2. a 6. dubna). Mezi náhradníky pak jsou Adam Špelda a Adam Plhal.

17.3.2017

Šural v repre

Obránce Jakub Šural byl nominován do reprezentace U20 pro soustředění ve Španělsku. Národní tým během týdenního pobytu sehraje zápasy s Dánskem (24. března) a Švédskem (27. března). Jakub je zároveň společně s Lukášem Vraštilem náhradníkem týmu U21

16.3.2017

Pohár s Opavou

Pohárové čtvrtfinále na hřišti Opavy sehrajeme nakonec v neděli 26. března ve 12:15. Utkání bude přenášet Česká televize.

14.3.2017

Krejčí a Růsek v repre

Zbrojováci Ladislav Krejčí a Antonín Růsek byli nominováni do reprezentace U18. Ta se nejprve ve Španělsku utká se Švýcary (22. března), poté se představí v Nizozemsku (27. března).

10.3.2017

Pohárové utkání v reprepauze

Čtvrtfinále MOL Cupu s Opavou odehrajeme v reprezentační pauze, konkrétně v sobotu 25. března v 19:15. Zápas bude vysílat Česká televize.

10.3.2017

Na Spartě v neděli 9.4.

Utkání 23. kola ePojisteni.cz ligy na hřišti Sparty sehrajeme v neděli 9. dubna v 17:30. Duel vysílá stanice O2 Sport.

9.3.2017

Sokol do Znojma

Zbrojovák Pavel Sokol bude ve zbytku této sezony působit v druholigovém Znojmě.

7.3.2017

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Lukáš Vorlický a Antonín Svoboda byli nominováni do reprezentace U15 pro dvojzápas v Itálii (14. a 16. března).

6.3.2017

V MOL Cupu do Opavy

Ve čtvrtfinále MOL Cupu se fotbalisté Zbrojovky představí na hřišti Opavy. Oficiálním hracím dnem je 5. duben.

27.2.2017

Kamenský v repre

Zbrojovák Miroslav Kamenský byl nominován do reprezentace U16 pro dva přípravné zápasy se Švýcarskem (7. a 9. března). Mezi náhradníky figurují Claude Lhotecký a Kvido Formánek.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2017 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz