kolodatumdomácíhosté
22. so 8.6.2019  Hodonín  Zbrojovka Brno 0:4 (0:1)

U15: Zbrojovka podlehla Vítkovicím

sobota 16.3.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) se v úvodu jara potýkají s rozsáhlou marodkou a ani na druhý pokus nedokázali bodovat. V domácím prostředí podlehli Vítkovicím 3:5.

U15: Smolný vstup do jarní části

sobota 9.3.2024 | Martin Lísal

logo K a r v i n á - Starší žáci Zbrojovky (U15) vstoupili do jarní části nešťastnou prohrou na hřišti Karviné. Je to teprve druhá porážka v soutěži, jediný gól vstřelil ve druhé půli Dvořák.

U15: Těsná výhra na závěr podzimu

pátek 17.11.2023 | Martin Lísal

logo K u n o v i c e - Brněnští starší žáci (U15) završili podzim utkáním na hřišti Slovácka. V něm nakonec rozhodl o výhře Zbrojovky jediný gól, který vsítil v první půli Němec. Mladí Zbrojováci přezimují první s desetibodovým náskokem.

U15: Zbrojováci porazili Zlín 2:0

sobota 11.11.2023 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) hostili v předposledním utkání podzimu Zlín. O výhře 2:0 a uhájení první příčky rozhodl už v první půli dvěma góly Pernica.

U15: Kanonáda proti Frýdku-Místku!

sobota 4.11.2023 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) o víkendu potvrdili roli favorita a na domácím hřišti porazili Frýdek-Místek 10:0. V tabulce tak zůstávají na první pozici.

U15: První prohra přišla v Jihlavě

čtvrtek 26.10.2023 | Martin Lísal

logo J i h l a v a - Starší žáci Zbrojovky (U15) vyšli poprvé v této sezóně bodově naprázdno. Na hřišti Jihlavy podlehli 0:3.