U19: Zbrojovka porazila Slovácko 2:0

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) zvítězili v pátečním utkání proti Slovácku 2:0, když se prosadili v obou poločasech. V tabulce tak uhájili třetí příčku.

"Věděli jsme, že dnešní utkání proti soupeři, který hraje každý zápas o všechno, nebude jednoduché. Nabádali jsme hráče k velké koncentraci a disciplíně v organizaci hry a vnímání každé situace na sto procent. I přesto to byl soupeř, který nám svým jednoduchým pojetím a dlouhými míči na hrotové útočníky dělal v první půli problémy. Poté začali kluci pomalu přebírat otěže utkání a vyústěním byl důležitý první gól Poláška na konci první půle. Druhý poločas už se nesl v režii našich kluků, kteří se snažili být silní na míči a v reakcích po ztrátě. Uklidnění přinesl gól na 2:0. Utkání se nevyvíjelo zcela podle našich představ, přesto z celkového pohledu herní kvality jde o výhru zaslouženou," komentovali zápas trenéři Bubeníček a Siegl.

Mládež
15.03.2024 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) zvítězili v pátečním utkání proti Slovácku 2:0, když se...