U15: Další výhra! Zbrojovka porazila Opavu 6:0

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) zatím nepolevují ve svém tempu. Ve 12. kole si připsali jedenáctou výhru, když doma zdolali Opavu 6:0. V tabulce jsou první s pětibodovým náskokem.

"Do utkání jsme skvěle vstoupili a již ve třetí minutě jsme vedli 2:0. Poté jsme upustili od hry, která nás zdobila v úvodu zápasu. Kupili jsme chyby. Opět jsme však dokázali zareagovat, dostat se do herní pohody z úvodu a poločas tak skončil 4:0. Začátek druhé půle se nesl v duchu prvního, kdy jsme zbytečně předržovali míč a dostávali se do osobních soubojů, ve kterých měl navrch soupeř. Opět jsme se dokázali poučit, zareagovali a po zbytek zápasu jsme dobře kombinovali a dostávali se do vyložených šancí, ze kterých jsme dvě proměnili. Ve finále jsme rádi, že jsme hráli na menším hřišti, kde byla spousta soubojů. Ukázalo nám to u některých hráčů, jak je často limituje práce s míčem v zahuštěném prostoru. Tyto věci budeme chtít určitě přenést do tréninkových jednotek," komentoval duel trenér Abrahám.

Mládež
21.10.2023 | Martin Lísal

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) zatím nepolevují ve svém tempu. Ve 12. kole si připsali...