U19: Zbrojovka zvítězila na hřišti Slavie

P r a h a - Dorostenci Zbrojovky (U19) si v prvomájové předehrávce na hřišti Slavie připsali cenné tři body za výhru 3:1. V první půli se prosadili Mezník, Souček a Švancara, soupeř po změně stran jen snížil. Zbrojovka si výhrou upevnila druhou pozici.

"Do utkání jsme výborně vstoupili, první poločas byl z naší strany hodně sebevědomý a byli jsme tím dominantnějším týmem. Dobré soubojové chování, běžecká aktivita, koncentrace na herní výkon na každém postu - to vše znamenalo zasloužené poločasové vedení 3:0. V průběhu druhé půle byla lehce aktivnějším týmem Slavia, která samozřejmě chtěla s výsledkem něco udělat, ale náš dnes velice kompaktní a aktivní blok celého týmu pracoval i do defenzívy až na jedno zaváhání velice dobře a do dalšího vážnějšího ohrožení naší branky i ve spolupráci s jistým gólmanem Prodělalem soupeře nepustil. Dnes jsme rádi za velmi kvalitní týmový výkon a za tři krásné góly, které obstaralo trio ofenzivních hráčů ročníku 2007," řekli k zápasu trenéři Bubeníček a Siegl.