U15: S Jihlavou nerozhodně

B r n o - Brňané kategorie U15 se podruhé v krátkém sledu utkali ve finálové nadstavbě s Jihlavou. Na hřišti v Rečkovicích tentokrát remizovali 1:1, jediný gól vsítil Nimrichter.

"Všechna utkání s Jihlavou v této sezóně jsou z naší strany jak přes kopírák. Tím je myšleno, že z mnoha šancí jsme schopni proměnit většinou jen jednu. Dnešek v tomto ohledu nebyl výjimkou. Soupeř v první půli třikrát vykopával míč z brankové čáry, z mnoha centrů do vápna jsme si nedokázali najít ten správný prostor pro zakončení. A pak Jihlava v úvodu druhé půle srovnala po špatném zajištění obrany. Nadále jsme pak dobývali soupeřův blok, ale své šance jsme už neproměnili. Ke konci už to bylo u většiny hráčů díky nahuštěnému programu a úzkému kádru hodně na morál, týmu patří za přístup i předvedenou hru pochvala," hodnotili zápas trenéři Abrahám a Baran.

Mládež
01.05.2024 | Martin Lísal

B r n o - Brňané kategorie U15 se podruhé v krátkém sledu utkali ve finálové nadstavbě s Jihlavou....