U15: Skvělý závěr přinesl výhru ve Vítkovicích

To byl mač! Zbrojovka na hřišti Vítkovic třikrát nastřelila břevno a prohrávala ještě deset minut před koncem 0:1, pak ale vsítila tři branky a zvítězila. U všech gólů asistoval Ondřej Pachlopník.

Trenéři Opletal a Kučera: "Ve Vítkovicích jsme se potkali s nepříjemným soupeřem, který nám v první půli mnoho nedovolil, ačkoli jsme měli velkou územní převahu. Byli jsme ovšem nepřesní v předfinální fázi. Ve druhé půli jsme se hodně zpřesnili a se změnou způsobu hry soupeře, který hru více otevřel, jsme si vypracovali řadu šancí a nastřelili třikrát břevno. Neproměnili jsme a byli jsme za to potrestaní vedoucí brankou domácích. Ještě více jsme otevřeli hru a tlačili se do ofenzivy, což rychlým hráčům soupeře vyhovovalo pro rychlé brejky. V této fázi se utkání muselo líbit, protože se hrálo nahoru dolů. Mělo to šťastný konec pro nás, protože jsme v závěrečných deseti minutách prokázali kvalitu a třemi brankami zaslouženě utkání otočili."

02.11.2014 | Martin Lísal

To byl mač! Zbrojovka na hřišti Vítkovic třikrát nastřelila břevno a prohrávala ještě deset minut...