U17: Zbrojováci vezou z Ostravy remízu 2:2

O s t r a v a - Také Zbrojováci kategorie U17 na hřišti Baníku remizovali, konkrétně 2:2. Všechny góly padly v první půli, za Brňany se trefili Rogožan a Jambor.

Trenéři Sklenář a Zoufalý: "Do utkání jsme vstoupili špatně a po chybách ve středu pole dvakrát inkasovali. Poté jsme začali rychleji a jednodušeji kombinovat a po brejku Doubravského a ostrém centru snížili Rogožanem. I poté jsme lépe kombinovali a výsledkem byl vyrovnávací gól Jambora po narážečce s Rogožanem. A to ještě další tutovky na završení dokonalého obratu neproměnil hlavičkou Smrčka a při dorážkách v malém vápně Jambor a Sedlmajer. Ve druhém poločase jsme udrželi vysoké tempo, golman Mrázek dvakrát reflexivně vyrazil dorážky domácích, kteří se zhruba po hodině hry už jen urputně bránili. Šance Jambora ale skončila na tyči a nájezdy Rogožana a Pachlopníka vychytal gólman, kterému domácí vděčí za bod."

05.04.2016 | Martin Lísal

O s t r a v a - Také Zbrojováci kategorie U17 na hřišti Baníku remizovali, konkrétně 2:2. Všechny...