Starší dorost porazil Hradec Králové 2:1

B r n o - Drama se šťastným koncem se dnes konalo v Komárově. Brněnský starší dorost zde díky gólu deset minut před koncem zdolal Hradec Králové 2:1. O branky se postarali Přichystal a Weber.

V úvodu utkání zahrozila Zbrojovka, Fojtíkem zahraná standardka byla prvním zajímavějším momentem. Gólu se diváci dočkali ve 36. minutě - bleskový kontr zakončil úvodné trefou domácí Přichystal.

Těsně před půlí zahrozil hlavou Šembera, skóre se ovšem nepohnulo. Změnil se nicméně počet hráčů na hřišti - o chvilku později se aktivní Šembera dral do šance a Vyšehrad jej zastavil jen za cenu červené karty.

Hosté ale o deseti dokázali srovnat. Za nastřelenou ruku kopali penaltu, kterou proměnil bez problémů Zorvan - 1:1.

Brňané si toužili vzít vedení zpět, Šembera nicméně nastřelil jen břevno. Deset minut před koncem ale Přichystal vybojoval penaltu i pro Zbrojovku. K exekuxi se postavil Weber a nedal Ordeltovi šanci. Brňané tak nakonec vydřeli výhru 2:1.

12.10.2013 | Martin Lísal

B r n o - Drama se šťastným koncem se dnes konalo v Komárově. Brněnský starší dorost zde díky gólu...