sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

Trenér juniorky Dostálek: Pro postup do elitní čtyřky uděláme maximum

Trenér juniorky Dostálek: Pro postup do elitní čtyřky uděláme maximum

B r n o - Juniorka zahájila jarní část s jasným cílem - prodrat se do elitní čtveřice, kterou čeká finálová nadstavba. První krok se vydařil - v Jihlavě vydolovali Brňané tři body.

21.2.2018 | Martin Lísal

 

Trenéři Dostálek s Doležalem se mohli opřít o pomoc tří hráčů z áčka - gólmana Flodera, záložníka Sedláka a útočníka Růska. "Všichni nám hodně pomohli. Jirka Floder nás ve druhé půli podržel, Honza Sedlák navlékl kapitánskou pásku a byl tím správným lídrem. A Tonda Růsek dal dva góly," chválil kouč.

Když jsme u těch gólů - ty tentokrát opravdu stály za to. "Oleh Kvyh se trefil nádherně do šibenice z nějakých dvaadvaceti metrů, kromě toho měl i další možnosti. Tonda Růsek dal první gól po Vintrově rohu úžasnou hlavičkou zpoza malého vápna, při druhém doklepával po parádní akci Pachlopníka. A první gól byl zase výsledkem důrazné práce Martina Kropáčka, který se dostal k propadnutému míči," popisoval kouč.

V sestavě Zbrojovky se objevily i dvě nové tváře - již zmíněný Ukrajinec Kvyh a Matyáš Třasoň z Kroměříže. A tak trochu novou tváří byl i Jirka Koláčný, který naskočil do závěru utkání. "Jirka má za sebou dlouhou pauzu, po plastice křížového vazu začal v zimě s tréninkem. Od doktora dostal doporučení zasahovat postupně i do zápasů, vesměs po domluvě dle soupeře a stylu hry," řekl ke Koláčného návratu Dostálek.

Situace v tabulce se tak po neděli pro Brno trochu zlepšila - stále je to sedmá pozice, ztráta na postupovou příčku už ale činí jen bod. "Před zahájením jara jsme si s hráči řekli, že uděláme maximum pro postup. Není to jen v naší moci, ani los není snadný, ale v těch zbylých čtyřech zápasech se o to porveme," slíbil trenér.

Další duel čeká na Brňany v neděli 25. února, od 13 hodin hostí v TCM Olomouc.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz